Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 200 Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:50 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz C Class

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:49 Dyqani Makina , Vlorë

BENZ C class 2009 �� AUTO PENTA ��

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:45 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C-Class 2012

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 14:58 Makina , Vlorë

C clas 220

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 11:21 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C 200 CDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:18 Makina , Vlorë

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:56 Makina , Vlorë

Shitet c200 cdi 2009 nderohet

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:37 Makina , Vlorë

Benz W203 C200 Cdi Avantgarde,12/2006

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 19:54 Makina , Vlorë

Shitet W203 2005 okazionn

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 18:47 Makina , Vlorë

Shitet ose mundsi ndrimi+ -

6 500 EUR

24 Mar 18:49 Makina , Vlorë

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 15:01 Makina , Vlorë

Shitet W203

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 00:29 Makina , Vlorë

Mercedez c204

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 16:39 Makina , Vlorë

Benz w203 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:45 Makina , Vlorë

Mercedes-benz C 200

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:14 Makina , Vlorë

Mercedes-benz W204

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:12 Makina , Vlorë

Mercedes-benz W204

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:11 Makina , Vlorë

C200 SUPER GJENDJE AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:36 Makina , Vlorë

SHITET W204

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 23:26 Makina , Vlorë

C200 NAFTE 2013 SAPOARDHUR

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 20:18 Makina , Vlorë

Mercedes c 200

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 05:59 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes-Benz

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 12:31 Makina , Vlorë

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 12:37 Makina , Vlorë

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 19:35 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes-Benz C200

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 07:22 Makina , Vlorë

E200 2013 SAPOARDHUR SUPER GJENDJE

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 09:50 Makina , Vlorë

C CLASS 200 2013 SUPER GJENDJE

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 13:42 Makina , Vlorë

Mercedes c200 cdi

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 15:36 Makina , Vlorë

SHITET C200 2013 SUPER GJENDJE

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:25 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C200 2005 Naft Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Tet 00:13 Makina , Vlorë

Mercedes c 200 autoshkoll

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Tet 00:13 Makina , Vlorë

Mercedes

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 00:13 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 10:13 Makina , Vlorë

Kerkoj C200 Benzin + Gas Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 17:08 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz c200 , viti 2008 ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 19:00 Makina , Vlorë

shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 17:38 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C200 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 13:00 Makina , Vlorë

OKAZJON!! Mercedes-Benz C200! VITI 2008

7 600 EUR

31 Gush 19:01 Makina , Vlorë

‼️U SHIT FLM‼️Mercedes Benz C Class ‼️SHITUR‼️

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 17:02 Makina , Vlorë

Makina me qera vlore automat

25 EUR / ditë

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Gush 10:04 Makina , Vlorë

Makina me qera vlore

22 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 11:00 Makina , Vlorë

Mercedez-Benz C200, ngjyre gri, manual viti 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Korr 13:12 Makina , Vlorë

Mercedes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 19:56 Makina , Vlorë

U shit

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 12:31 Makina , Vlorë

shitet.

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 12:31 Makina , Vlorë

shitet.

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 12:31 Makina , Vlorë

shitet.

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 12:18 Makina , Vlorë

W204 viti 2010 200 naft

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 14:05 Makina , Vlorë

Mercedes Benz W203

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione