Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | C 200

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz C 200 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:06
Linku:
,

C200 -2002 Manual

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 21:33 ,

C 200 Nafte Viti 2004 modeli Classic

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

MERCEDES W204 VITI 2009 MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:28 ,

Mercedes Benz C200

Historiku i makinës

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:21 ,

Mercedes Benz C200 Benzin Gaz Sekuencial

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 ,

Mercedes Benz C200 BlueEFFICIENCY

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Dyqani ,

OKAZION /MERCEDES BENZ C 200 AUTOMATIK 2008

Historiku i makinës

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

OKAZION

Historiku i makinës

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:04 ,

Shitet & Ndrrohet C class 2014 look Amg

Historiku i makinës

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:55 ,

SHITET C KLAS 200 CC MANUAL

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:50 ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 ,

SHITET C CLASS

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:40 ,

mercedes c200 AUTO LAMAJ

Historiku i makinës

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:36 ,

Gaz+Benzin Super gjendje dhe e vecant ne llojin e vet

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI.

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:50 ,

OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT 2005 AUTOMAT AVANGART FULL E

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:49 ,

SHITET C200 CDI EVO NAFTE ����

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:09 ,

��C 200 CDI - 2007 - KAMBIO AUTOMATIKE - LOOK AMG��

Historiku i makinës

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

C clas

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:52 ,

Mercedes-Benz C200 Kompressor Look AMG

Historiku i makinës

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 ,

C 200 kompresor

Historiku i makinës

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:25 ,

Shes/nderroj

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:17 ,

Mercedes C 200 cdi 2009

Historiku i makinës

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 Dyqani ,

C 200 Kompressor Avantgarde

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:10 ,

Mb c200 cdi automat avantgarde ose nderrohet

Historiku i makinës

5 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06
Linku:
,

C200 -2002 Manual

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:40 ,

Benz c class 200 naft

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

Mini cooper Automat. Okazjon

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:45 ,

Mercedes Benc

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:33 ,

shitet ose nderrohet

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:24 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT W

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

Historiku i makinës

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 ,

C 200 bluefficency,full opsion ����

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

C 200 avangard ����

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Mercedes Benz C class 2004

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 ,

C-200 CDI-Automat 195.000..KM☘️ Garanci��������

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 ,

Mercedes Benz c klas 200 Benzin /Gaz..Avangart..

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz C 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione