Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 200 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:58 Makina , Durrës

Blej Makina Te t gjitha llojeve

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:45 Makina , Durrës

Mercedes C class 200

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:08 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C200

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz 200 CDI Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:13 Makina , Durrës

C 200 CDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:03 Makina , Durrës

Mercedes Benz C-Clas 200 Automat

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 20:12 Makina , Durrës

c klas 202 naft 200 CDI manual viti 1999 me kondicione me l

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:12 Makina , Durrës

Shitet C klas 203 Benzin+Gaz Automat kompresor

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:44 Makina , Durrës

Shitur ❌❌

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:58 Makina , Durrës

Mercedes Benz C-200 CDI. Automatike 2011.

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:19 Makina , Durrës

Shitet Benz C-Class CDI OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:37 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 22:57 Makina , Durrës

C 200 CDI Avantgarde Automatike

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:56 Makina , Durrës

C 200 CDI Automatike 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 07:55 Makina , Durrës

Mercedes C203 C200 cdi Automat 2007����

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 07:55 Makina , Durrës

C203 C200 cdi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:42 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.Letrat Per 1 Vit .Cmimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 18:36 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.Letrat Per 1 Vit .Cmimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 14:51 Makina , Durrës

OKAZION 18.500€

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 16:18 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.3500€ i disk

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 13:13 Makina , Durrës

Shitet C-class 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:39 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.Letrat Per 1 Vit .Cmimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 18:03 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.Letrat Per 1 Vit .Cmimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 16:41 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.Letrat Per 1 Vit .Cmimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 08:48 Makina , Durrës

2299 euro benzin gaz

2 299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 08:33 Makina , Durrës

Benzin gaz 2299 euro

2 299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 17:49 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.Letrat Per 1 Vit .Cmimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 17:03 Makina , Durrës

Shitet W202 200CDI Viti 2000.AUTOMAT.Letrat Per 1 Vit .Cmimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 05:52 Makina , Durrës

Mercedes Benz C200 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:23 Makina , Durrës

Okazjon 2300 euro Shitet vetem per 2 dit

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 20:54 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 09:07 Makina , Durrës

Mercedes benz benzin gaz

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 20:35 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C-Class 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 18:36 Makina , Durrës

C class 200 Nafte Automat

1 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 11:50 Makina , Durrës

Mercedes benz c 200 cdi

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 23:43 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ C 200 BENZIN+GAZ

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 23:42 Makina , Durrës

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 21:40 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 15:11 Makina , Durrës

C clas 2002 200 benxin

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 17:35 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:36 Makina , Durrës

Mercedes benz c200 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:40 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ C200 EVO AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 22:01 Makina , Durrës

Okazion C200 Disel

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 18:32 Makina , Durrës

C200 kompresor benzin gaz

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 10:24 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 16:08 Makina , Durrës

Shitet Mercedes’ 203 viti 2007 200 nafte

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 22:30 Makina , Durrës

Shitet

10 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 17:59 Makina , Durrës

Mercedes Benz c200

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 12:53 Makina , Durrës

Okazion i momentit‼️↘️Mercedes-benz 203 avangard☑️

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 21:08 Makina , Durrës

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione