Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 180 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:23 Makina , Tiranë

BENZ C180 AUTOMAT 03' BENZIN/GAZ GJERMANIA

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Benz C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR ELEGANCE MANUAL VITI 2005 SUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

Shitet C-Class ��Benzine Gaz 1.8��

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

Benz c class 180 benzin kompresor viti 2005 super gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:06 Makina , Tiranë

BENZ W203 C180 KOMPRESSOR AUTOMATIK NGA ����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:36 Makina , Tiranë

����Shitet c class 1.8 kompresor ����

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

SHITET

6 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:36 Makina , Tiranë

Benz C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:53 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASSE 180 KOMPRESOR

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
I zënë
Dje 01:37 Makina , Tiranë

C class w203 2.0 kompresor

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:36 Makina , Tiranë

Shes C class benzine Gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 16:54 Makina , Tiranë

BENZ C 180, AUTOMAT,Benzinë 2004/2005 ngaGjermania 5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:50 Makina , Tiranë

C180 benzin-gaz (100% gaz ,prinse) viti 2012 (Zvicra)

11 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 09:43 Makina , Tiranë

SHITET SUPPPER GJENDJE

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 16:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 20:33 Makina , Tiranë

Mercedez: 180 Benzine Manual Zvicra2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 16:29 Makina , Tiranë

Shitet c-class 1.8 benzin Kamio automatik

3 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 08:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benc c klase Kompresor

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 20:11 Makina , Tiranë

C180 compresor

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

C180

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 23:08 Makina , Tiranë

C180 benzin 2005 automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 14:19 Makina , Tiranë

shitet mercedez c clas

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 08:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 10:54 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz C180 Automat Zvicra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 11:36 Makina , Tiranë

Mercedez Benz w203 180 benzin+gaz

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 18:55 Makina , Tiranë

Shitet c180 nafte ne gjendje shum te mire

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 15:42 Makina , Tiranë

Shitet ����Benzin-Gaz

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 08:17 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ CCLAS 180

5 500 EUR

08 Sht 20:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - C class 180 Kompresor

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 16:00 Makina , Tiranë

C180 Benzine-Gaz ����

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 11:02 Makina , Tiranë

OKAZION...C KLAS 2014,KAMIO MANUAL.1.8 NAFTE.CEL 0694092414

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 13:08 Makina , Tiranë

C 180 compresor

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 11:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 21:12 Makina , Tiranë

����Shitet super gjendje����

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 16:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 21:20 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C class 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 00:55 Makina , Tiranë

Mercedes benz c180

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Gush 07:53 Makina , Tiranë

KERKOHET PUNTORE 4 ore 250mij lek

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Gush 09:24 Makina , Tiranë

C 180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 22:51 Makina , Tiranë

��������w205 AMG LINE��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Gush 22:51 Makina , Tiranë

��������☆☆ w205 C180 AMG LINE☆☆��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Gush 18:57 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C180 (BlueTEC)dT 7G-TRONIC/ DISTRONIC Pus/

13 910 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 00:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 AMG Line

48 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 11:14 Makina , Tiranë

Benz 180 Kompresor Benzin/Gaz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:37 Makina , Tiranë

Benz 180 Kompresor Benzin/Gaz

5 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:46 Makina , Tiranë

Benz 180 Kompresor Benzin/Gaz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:20 Makina , Tiranë

Benz 1.8 Kompresor Benzin/Gaz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 23:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benc Cclass

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 17:27 Makina , Tiranë

Mundesi nderrimi 3200 €

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione