Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz C 180 | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Mercedes-Benz C 180 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz C 180 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz C 180 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.Sot 14:55
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet c clas 204

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:36
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 180 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 17:17 Makina , Durrës

OKAZIONC180 KOMPRESOR AVANGARD BENZIN AUTOMAT ����

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:35 Makina , Tiranë

C180 KOMPRESOR BENZINE/GAZ

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 Makina , Shkodër

Okazion 2500€

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes benz ����

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Tiranë

Benz C180 compresor

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:00 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASSE 180 KOMPRESOR

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:55
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet c clas 204

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

c1.8 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 Makina , Durrës

♦️Okazion vetem sot♦️

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:46 Makina , Elbasan

C180/KOMPRESSOR/AUTOMAT/FULL����

4 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 180 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:32 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

‼️SUPER W204 C180 Kompressor Avant-Garde AMG-Line‼️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:42 Makina , Pogradec

Bezin gaz me letra t sapo prere gj shum t mir

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:20 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C180 08 KOMPRESOR ZVICRA CH

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C180 KOMPRESOR ZVICRA CH

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor BENZIN GAZ ����

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:17 Makina , Tiranë

Mercedez benz

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

C 180, viti 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Makina , Fier

Mercedes C180 2007

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:37 Makina , Fier

Benc c class��������

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Makina , Fier

C180 b gas

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

C KLAS 180 COMPRESOR+ GAZ AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 Makina , Tiranë

C180 Benzin Automat Kompressor SPORT 0684733356

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Makina , Tiranë

C1.8 Benzin Kompressor Automat 4499€ 0684733356

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ C CLASS OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:51 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz c class 0697754002

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:50 Makina , Durrës

C180 benzin gaz

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:17 Makina , Elbasan

C klas BENZIN + GAZ

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:42 Makina , Durrës

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Makina , Tiranë

C-180-Benzin Kompressor-143 mi KLM Avangard-Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:54 Makina , Tiranë

Okazion:TOYOTA 1.8 AUTOMAT,

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 180 kompressor

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:13 Makina , Fier

Shitet c 180 kompresor Avangard. super gjendje i sapo ardhur

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:13 Makina , Pogradec

C klas bezin gaz 1.8 taksa t prera

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:07 Makina , Vlorë

Benz C180 benzine gas 2300euro

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 Makina , Tiranë

C1.8 Benzin Kompressor Automat Gati Per Targa

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 Makina , Tiranë

Okazion c 203 benzin

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:00 Makina , Elbasan

W202

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:27 Makina , Korçë

Mercedes C 180 Kompresor

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:34 Makina , Fier

Mercedes Benz C-180

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:09 Makina , Fier

Mercedes c180 kompressor benzin gas 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:34 Makina , Fier

Mercedes c klas 203 automat 1.8 benzin gaz i sapo targuar

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:16 Makina , Fier

C-203 1.8 benzin

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 20:24 Makina , Fier

Benc c class ������������

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:14 Makina , Vlorë

Super Gjendje Super Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C 180 ne shitje? Shiko njoftimet për C 180 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz C 180 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 180 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz C 180, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C 180 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C 180


Keni Mercedes-Benz C 180 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione