Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz C 180 | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Mercedes-Benz C 180 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz C 180 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz C 180 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.Sot 15:57 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:17 Makina , Tiranë

Shitet C-Class ��Benzine Gaz 1.8��

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:13 Makina , Durrës

Mercedes Benz C180 Benzine Gaz Avantgarde

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 Makina , Pogradec

Shitet per arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR BENZIN + GAZ ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR BENZIN FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Durrës

C180 BENZIN/GAZ 2008

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

����Shitet c class 1.8 kompresor ����

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Makina , Durrës

Shitet C Class Automat 2007 Gaz-Benzin i ardh ng Gjermania

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina , Korçë

C180 kompresor Avandgarde Automat 2009 Zvicra

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR ELEGANCE MANUAL VITI 2005 SUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:43 Makina , Fier

C 180 BENZIN+GAZ 1999 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Durrës

Mercedes Benz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:21 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 Benzin Gaz vit 2007 i ardh ng Gjermania

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 Makina , Tiranë

Benz C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:15 Makina , Tiranë

Benz C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:33 Makina , Tiranë

Mercedez: 180 Benzine Manual Zvicra2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:53 Makina , Fier

����Mercedes Benz C180 Benzin-Gaz����

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:48 Makina , Pogradec

Shitet Benz Mercedes :C 180: 2007 :Kompresor Benzine-Gaz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:29 Makina , Tiranë

Shitet c-class 1.8 benzin Kamio automatik

3 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:23 Makina , Tiranë

C180 benzin-gaz (100% gaz ,prinse) viti 2012 (Zvicra)

11 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:58 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:48 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c180 benzin-gaz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:32 Makina , Peqin

Shitet Mercedes Benz W203

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:32 Makina , Tiranë

BENZ C 180, AUTOMAT,Benzinë 2004/2005 ngaGjermania 5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:12 Makina , Korçë

M.Benz C180 Kompresor

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:01 Makina , Lezhë

C180 ofert

11 111 111 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benc c klase Kompresor

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:19 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESSOR BENZIN GAS

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 15:36 Makina , Korçë

Shitet Benz C180 W203 Benzine-Gaz 2007

5 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:07 Makina , Durrës

W202 B-G Mundesi ndrrimi

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 09:06 Makina , Elbasan

c klass 2010 automat 180 benzine

6 500 EUR

23 Sht 08:05 Makina , Kurbin

benz gaz benzin

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 20:11 Makina , Tiranë

C180 compresor

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:35 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

C180

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 14:10 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ C KLASS 180 KOMPRESSOR BENZIN GAS

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:18 Makina , Fier

����Mercedes benz C180 B+G����

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 23:53 Makina , Shkodër

benz w204 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 23:08 Makina , Tiranë

C180 benzin 2005 automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:44 Makina , Fier

C 180 benzin gaz viti 1998

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 23:34 Makina , Fier

SHITET Mercedes-Benz 180 benzin viti 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 13:48 Makina , Durrës

c class 1.8 compresor benzin gaz i ardhur nga italia

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 12:55 Makina , Përmet

Shitet 1.8 Benzin - Gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 09:12 Makina , Tiranë

SHITET

6 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 18:53 Makina , Krujë

MERCEDES BENZ C1.8 BENZIN-GAZ

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 14:19 Makina , Tiranë

shitet mercedez c clas

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 20:57 Makina , Berat

shite mercedenz benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C 180 ne shitje? Shiko njoftimet për C 180 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz C 180 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 180 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz C 180, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C 180 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C 180


Keni Mercedes-Benz C 180 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione