Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 180 Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:05 Makina , Kukës

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 23:22 Makina , Kukës

Mercedes

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 18:07 Makina , Kukës

Mercedes C180 CDi 2013/11 PA- DOGAN

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Gush 19:05 Makina , Kukës

shitet c180

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Korr 09:40 Makina , Kukës

Meredes Benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 14:03 Makina , Kukës

Mercedes-Benz

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 17:41 Makina , Kukës

Benx

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 20:09 Makina , Kukës

Mercedez benz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 11:09 Makina , Kukës

C180 kompressor

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 12:23 Makina , Kukës

MERCEDES BENZ C180 KOMPRESOR

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:19 Makina , Kukës

Mercedes C180 benzin

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 08:31 Makina , Kukës

MERCEDES benz C180

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 11:58 Makina , Kukës

Mersedez benz

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 14:52 Makina , Kukës

Mercedez Benz

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:42 Makina , Kukës

Mercedes benz 1.8

1 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 23:10 Makina , Kukës

Mercedes C180

699 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 19:32 Makina , Kukës

Mercedes c180 benzin

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 16:01 Makina , Kukës

Mercedes C180 nga zvicra -03

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione