Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 180 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:32 Makina , Durrës

C Class 203-180 Benzin gaz

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:59 Makina , Durrës

C KLAS, 180 CDI, VITI 2011, FACELIFT, AUTOMATIK,

10 590 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:14 Makina , Durrës

Mercedes

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 14:12 Makina , Durrës

Mercedes benz

21 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 22:02 Makina , Durrës

Okazion !!! 7500€ C class 180

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 00:37 Makina , Durrës

shitet menz

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 08:15 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Qer 08:09 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Qer 22:20 Makina , Durrës

okazion mercedes benz

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 11:23 Makina , Durrës

Mercedes

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:38 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C-klass 180 KOMPRESOR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 13:20 Makina , Durrës

C 180 BENIZ GAZ SAPONARDH NGA GJERMANIA SUPER GJEND 4200 EUR

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:10 Makina , Durrës

Mercedes Benz 180 **OKAZIONN**

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:44 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 14:43 Makina , Durrës

W202 1.8benzin-gaz.1000€ Super OKAZION.0699888261

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 06:40 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Maj 17:43 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Maj 22:03 Makina , Durrës

Shitet

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 18:33 Makina , Durrës

W202 1.8 Benzin-Gaz.2000€ OKAZION

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 22:21 Makina , Durrës

C CLASS 1.8 Kompressor Benzin-Gaz 2007!

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 14:34 Makina , Durrës

C180 kompressor Gaz-Benzine

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:02 Makina , Durrës

okazion

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 17:50 Makina , Durrës

Mercedes benz c clas 2017

20 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 17:41 Makina , Durrës

Mercedes-benz c-clas 2012

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 17:40 Makina , Durrës

c.clas benxin gaz

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 19:24 Makina , Durrës

C klass benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 20:01 Makina , Durrës

Mercedes-Benz 180 benzine

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 03:50 Makina , Durrës

C180 benzin gaz

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:34 Makina , Durrës

Benz c klas 180 benzin km 210000 origjinale super gjendje

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 04:48 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C-class 180

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 10:00 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C180 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 12:51 Makina , Durrës

C class 180 2017

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 08:35 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 23:44 Makina , Durrës

Mercedes Benz C180

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 18:04 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Jan 10:37 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 09:43 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 19:02 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 13:52 Makina , Durrës

OKAZION ! ✅ C Class 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 17:35 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Dhj 21:42 Makina , Durrës

C 1.8 kompresor

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 17:41 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 12:33 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESSOR AUTOMAT DOGANA PAGUAR

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 09:42 Makina , Durrës

��Shitet ndrohet��

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 07:16 Makina , Durrës

Benz c 180 benzin gaz

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Dhj 15:12 Makina , Durrës

Cklas180 benzine+gaz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Dhj 05:59 Makina , Durrës

⏭��-Mercedes Benc C180 ⏭�� -Viti 2011 ⏭�� - Kambio Automat /

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 13:57 Makina , Durrës

Cklas180 benzine+gaz

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 180 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione