Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz C 180 | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Mercedes-Benz C 180 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz C 180 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz C 180 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.Dje 22:14
Linku:
Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:10
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz 180 **OKAZIONN**

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:00 Makina , Tiranë

MERCEDES C180 COMPRESOR AVANTGARD AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

C clas 180 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 Makina , Durrës

okazion mercedes benz

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:19 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C180 AVANTGARDE BENZIN 2008 AUTOMAT ��������

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 Makina , Korçë

Mercedes c class w202 benzine - gaz

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:16 Makina , Berat

Okazion mercedes-benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Makina , Fier

C class 1.8 benzin/gaz2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:15 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:14 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:44 Makina , Lushnjë

Mercedes c180 kompressor

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:31 Makina , Tiranë

Okazion c 203 benzin gaz

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:21 Makina , Tiranë

C class w203 1.8 kompresor

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:12 Makina , Durrës

OKAZION C180 Kompresor Benzin Automat

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:11 Makina , Tiranë

Okazion!! Mercedez benz c 180 Nafte viti 2014.cel 0694092414

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:12 Makina , Tiranë

Mercedes W203

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:57 Makina , Fier

Mercedes C180 KOMPRESSOR Benzin&Gas

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Makina , Korçë

Mercedes Benz C 180 DIESEL Avantgarde

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Makina , Korçë

Mercedes C 180 Kompresor

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:55 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR AVANGARD MANUAL VITI 2006 SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:23 Makina , Durrës

Mercedes

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:39 Makina , Tiranë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor i Sapoardhur����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:14 Makina , Tiranë

Shitet c 204

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 23:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 22:17 Makina , Lushnjë

Mercedes C180 Kompressor

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 19:07 Makina , Tiranë

Mercedez: 180 Benzine Manual Zvicra2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 18:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 17:33 Makina , Tiranë

C180 benzin Automat 7G / 150mij km me garanci w204

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 15:38 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C-klass 180 KOMPRESOR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 13:20 Makina , Durrës

C 180 BENIZ GAZ SAPONARDH NGA GJERMANIA SUPER GJEND 4200 EUR

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:13 Makina , Tiranë

W203 1.8 Benzin Gaz Automat

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Coupe

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 09:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 07:50 Makina , Fier

Mercedes c180 kompressor benzin gas 2008

7 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 07:14 Makina , Elbasan

C clas benzin gaz automat

5 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 18:06 Makina , Fier

Mercedes Benz 180 Kompressor ����

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 09:39 Makina , Tiranë

SHITET

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 22:52 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 22:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Coupe

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 22:06 Makina , Tiranë

W203 1.8 BENZIN GAZ Automat jepet me Qera

30 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 21:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 14:52 Makina , Tiranë

Makina eshte ne gjendje te mir

2 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C 180 ne shitje? Shiko njoftimet për C 180 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz C 180 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 180 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz C 180, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C 180 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C 180


Keni Mercedes-Benz C 180 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione