Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz C Class ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

C 160 , 15
C 180 , 3291
C 200 , 7868
C 220 , 20058
C 230 , 523
C 240 , 359
C 250 , 1418
C 270 , 1219
C 280 , 176
C 30 AMG , 93
C 300 , 1552
C 32 AMG , 37
C 320 , 392
C 350 , 86
C 36 AMG , 8
C 400 , 8
C 43 AMG , 6
C 450 AMG , 4
C 55 AMG , 8
C 63 AMG , 90

Njoftimet per Mercedes-Benz C Class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz C Class ne shitje apo modele tjera si, C 160, C 180, C 200, C 220, C 270, C 280, C 30 AMG, C 300 me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz E 200 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.25 Maj 13:16
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ | 2012 | 1.8 | BENZIN | AUTOMATIC | 187562 km

1 350 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

C200 BENZIN+GAZ COMPRESOR AUTOMAT AVANGARD SPORT EDITION

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

C220 NAFTE AUTOMAT AVANGARD SPORT EDITION FULL OPSIONE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz 180 **OKAZIONN**

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:20
Linku:
Makina , Tiranë

C Class Mercedes Benz C200 BlueEfficency - C Class

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:03 Makina , Tiranë

MERCEDES C180 COMPRESOR AVANTGARD AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:00 Makina , Durrës

C Class 180 Benzin Gaz

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:57 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C300 4MATIC

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Makina , Lushnjë

Mercedes benz OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:57 Makina , Shkodër

mercedes benz c220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Mercedes Benz 220 Naft 2005 Gjermanie

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 21:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 CDi Automatic Portobagazh

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:53 Makina , Elbasan

Benz C Class 220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:53 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 220 Naft Automat Avangard Gjermanie

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C 220 - AVANTGARDE - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 Makina , Durrës

Mercedes Benz 220 Naft Manual Gjermanie

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 Makina , Fier

C300 benzine/gas AMG line

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ C 220 MANUALE V 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ C 220 V 2011 AUTOMAT ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:46 Makina , Durrës

❌MERCEDES BENZ AMG C 220 NAFT V 2011 AUTOMAT ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:46 Makina , Fier

C300 4 matik benzin gaz

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Makina , Tepelenë

Shitet nderrohet

55 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:31 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 CDI, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

✅SHITET✅C Class 200 Cdi Diesel/ Automat /Blueefficinecy

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Full Option

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 220 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:26 Makina , Durrës

Benz c300 benzin

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:24 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� M.Benz & BMW

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:19 Makina , Tiranë

MB C 300_AMG LINE⚠️����

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 21:13 Makina , Durrës

SHITET C CLAS 200 CDI BLUE EFFICIENCY AUTOMAT FUNDI 2011

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:10 Makina , Durrës

❌️ OKAZION❌C220 CDI 2008 NAFTE AUTOMAT me Baxho ❌️

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:09 Makina , Korçë

Mercedes c class w202 benzine - gaz

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:09 Makina , Tiranë

Mercedes c class benzine 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class

29 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:09 Makina , Elbasan

Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:09 Makina , Elbasan

Avantgarde 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:06 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 Makina , Durrës

✅Mercedez benz C220 Automat✅

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:01 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
Sot 21:00 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 20:58 Makina , Durrës

Okazion automat benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

���� C200Kompresor Automat Benzine-Gas (Stag) ����

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:57 Makina , Korçë

Okazion Mercedes Benz C Class Full Option

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:53 Makina , Krujë

Shitet c clas 220 nafte automatike lok AMG

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:50 Makina , Shkodër

C Class 220 I 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C Class ne shitje? Shiko njoftimet për C Class ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Mercedes-Benz C Class ne Shitje


Mijera njoftime për Mercedes-Benz C Class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz te perdorur apo te ri ne shitje. Gjej modele te ndryshme si, C 160, C 180, C 200, C 220, C 270, C 280, C 30 AMG, C 300 dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C Class ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C Class


Keni Mercedes-Benz C Class që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione