Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B-Class Të gjitha në Vlorë

B 150 , 4
B 160 , 1
B 170 , 5
B 180 , 67
B 200 , 66
B 250 , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:53 Makina , Vlorë

❌Mercedes Benz B Clas 2006 Nafte super ekonomik

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:10 Makina , Vlorë

Shitet/ndrrohet B class full option

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 Makina , Vlorë

Mercedes B180 CDI

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:10 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz B Class 2016 �� AUTO PENTA ��

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 14:05 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz B-class

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
26 Maj 07:09 Makina , Vlorë

Mercedes B class 200d

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Online
25 Maj 19:56 Makina , Vlorë

B class

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 08:56 Makina , Vlorë

Okazion Mercedes-Benz

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:46 Makina , Vlorë

Shitet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 02:30 Makina , Vlorë

B class 200 cdi

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
18 Maj 17:40 Makina , Vlorë

Mercedes Benz B Clas 2.0 Cdi

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 22:31 Makina , Vlorë

Mercedes bens b class

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 11:48 Dyqani Makina , Vlorë

Benz B Class 2014 �� AUTO PENTA ��

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Pri 11:27 Makina , Vlorë

Benc B-class

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:38 Makina , Vlorë

MERSEDEN BENZ B250

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 16:57 Makina , Vlorë

B 180

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 02:23 Makina , Vlorë

Mercedes automatik

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:24 Makina , Vlorë

MERSEDEN BENZ

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 20:35 Makina , Vlorë

Mercedes Benz B class 180 Nafte Automatik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 19:01 Makina , Vlorë

Okazion

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 06:15 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

8 888 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 10:51 Makina , Vlorë

Ottima Mercedes

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Jan 11:27 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Jan 11:15 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Jan 19:08 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Dhj 14:15 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Dhj 13:42 Makina , Vlorë

B Class 2.00 Nafte

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 15:15 Makina , Vlorë

okazion B clas

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 10:03 Makina , Vlorë

B class

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 14:32 Makina , Vlorë

Mercedes Benz

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:25 Makina , Vlorë

Mercedes benz B class 180 2006.

3 300 EUR Çmimi me zbritje

16 Nën 09:17 Makina , Vlorë

Mercedes Benz B Class 200

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 17:30 Makina , Vlorë

B clas

4 EUR Çmimi me zbritje

02 Nën 14:07 Makina , Vlorë

Classe B 200

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 20:52 Makina , Vlorë

SHITET Mercedes-Benz B.Clas viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 08:47 Makina , Vlorë

B clasi

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 18:14 Makina , Vlorë

Mercedes B class

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 07:09 Makina , Vlorë

B class 180

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:58 Makina , Vlorë

B class

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 19:43 Makina , Vlorë

Shitje

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:40 Makina , Vlorë

SHITET MERCEDES B-CLASS

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Sht 22:52 Makina , Vlorë

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 13:30 Makina , Vlorë

B 180CDI AUTOMAT ZVICRE 120.000 km SAPOTARGUAR

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 09:41 Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 13:54 Makina , Vlorë

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 13:23 Makina , Vlorë

SHITET

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 10:36 Makina , Vlorë

Mercedes benz Bclass

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 10:33 Makina , Vlorë

B clas 200

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 17:07 Makina , Vlorë

okazion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:58 Makina , Vlorë

✴️ OKAZION Mercedes B CLASS 1.8 nafte Automatik ✴️

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione