Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B 200 Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz B 200 | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:40 Dyqani Makina , Elbasan

MB B-200 cdi nafte

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:39 Dyqani Makina , Elbasan

MB B-celase 200 nafte Automat

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 00:32 Makina , Elbasan

❗️Shitet B class 200 Benzine+Gaz❗️

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 08:25 Makina , Elbasan

B 200 BLUEFFICENT /PREMIUM/EDITION / FULL OPSION

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:32 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B200 Sport Edition

3 500 EUR

24 Maj 13:23 Makina , Elbasan

Okazion 6200 ero ��viti 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 07:26 Makina , Elbasan

Mercedez B200 cdi

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 05:05 Makina , Elbasan

B clas Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 16:38 Makina , Elbasan

B.klas.Automat.Benzin.Gaz.

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 08:49 Makina , Elbasan

Mercedes B Class 200 benzine Automatike

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 13:18 Makina , Elbasan

Shitet Bclass 2005–2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:43 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B Class 200

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:40 Makina , Elbasan

Okazjon shitet b klas viti 2008 automat 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 13:28 Makina , Elbasan

SHITET B CLASS AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 16:41 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ B-CLASS

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:07 Makina , Elbasan

Mercedes B200 Nafte Automatike

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:32 Makina , Elbasan

Super B Class 200 Diesel

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 23:39 Makina , Elbasan

❗️Okazion❗️Shitet B class 200 Benzine+Gaz❗️

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 21:00 Makina , Elbasan

B 200 benxine

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 12:36 Makina , Elbasan

Super gjendje!!!

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:23 Makina , Elbasan

B Class 200 CDI

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:23 Makina , Elbasan

B Class 200CDI

4 999 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:14 Makina , Elbasan

Mercedes-benz b-class automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 14:25 Makina , Elbasan

B200 benzin kambjo automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 21:23 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 11:01 Makina , Elbasan

OKAZION B-class

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 11:54 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B-class 200 CDI 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 23:52 Makina , Elbasan

Benz

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:44 Makina , Elbasan

Shitet Mercedez B Class, benzine/gaz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:39 Makina , Elbasan

b clas automat

4 700 EUR

13 Qer 13:43 Makina , Elbasan

B class 200 diesel Automatik.

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 21:04 Makina , Elbasan

B class

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:37 Makina , Elbasan

MERCEDEZ BENZ B KLAS

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 19:36 Makina , Elbasan

MERCEDEZ BENZ B KLAS

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 19:56 Makina , Elbasan

B KLAS

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 18:13 Makina , Elbasan

MERCEDEZ BENZ B KLAS

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:55 Makina , Elbasan

MERCEDEZ BENZ B CLASS

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:01 Makina , Elbasan

MERCEDEZ BENZ B CLASS

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:54 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B-class

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 23:08 Makina , Elbasan

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 21:14 Makina , Elbasan

Shitet b class

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 13:44 Makina , Elbasan

B class

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B-class

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 10:12 Makina , Elbasan

OKAZIONNNNNN

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 10:09 Makina , Elbasan

��OKAZIONNNN��

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 18:23 Makina , Elbasan

Mercedes B200 Super Gjendje

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:01 Makina , Elbasan

!OKAZION!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 14:11 Makina , Elbasan

B class 200 turbo

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 14:11 Makina , Elbasan

B class

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 13:36 Makina , Elbasan

MB B Class ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz B 200 | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione