Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B 180 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz B 180 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:26 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ B180 CDI KAMBIO AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

Sms ne Whatsapp

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ B Class 180 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

��SUPER OKAZION B-CLAS 2011 AUTOMAT��

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes-Benz B-CLASS 180 AMG LOOK DIESEL FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:26 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:22 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Makina , Tiranë

Okazion Shitet B-Class, Viti 2012,Automatik, 1.8 Nafte.

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:03 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ B180 CDI

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 Makina , Tiranë

shitet b clas 2007 automat

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 17:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz B-CLAS 1.8 DIESEL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:47 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B class 1.8d 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:38 Makina , Tiranë

B klas

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 12:38 Dyqani Makina , Tiranë

B clas 180 cdi automatic

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:36 Makina , Tiranë

B Class super, 180 cdi

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 09:47 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz B180 CDI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 23:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - B Class 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 20:49 Makina , Tiranë

OKAZION! Benz B Class 180 CDI viti 2007 teper ekonomik!!

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 11:03 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B - CLASSI NAFT

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 08:29 Makina , Tiranë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 01:28 Makina , Tiranë

��OKAZION B-CLASS 180 viti 2011 AUTOMAT ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:04 Makina , Tiranë

Mercedez Benz b class 180 diesel tronik

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Maj 11:51 Makina , Tiranë

B class automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 23:41 Makina , Tiranë

Shitet Ndrrohet Mercedez B class 180 Autoamt 2013 shira

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 20:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B clas 180 cdi ��������

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:47 Makina , Tiranë

Benz B Class Nafte 1.8 Automat Me Dogane

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:13 Makina , Tiranë

B Class super gjendje.

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 16:02 Makina , Tiranë

B Class 1.8 CDI viti 2012

11 500 EUR

21 Maj 15:49 Makina , Tiranë

Shitet b class 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 15:18 Makina , Tiranë

Shitet B calss 180 cdi 2007 ose nderrohet me automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 14:09 Makina , Tiranë

Bclass/2007/nafte/manual

3 100 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 13:38 Makina , Tiranë

B 180 gjendje perfekte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 11:50 Makina , Tiranë

B180 CDI super gjendje automat

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 11:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B class

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:44 Makina , Tiranë

Shitet B Class

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 11:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B-Class 180

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:38 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 22:37 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 22:37 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 22:37 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 22:37 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 22:37 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 18:53 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000km Origjinale Merceded Benz B Class 180

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Pri 18:23 Makina , Tiranë

B class 180 Automat

3 400 EUR

28 Pri 22:34 Makina , Tiranë

mercedes benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 17:05 Makina , Tiranë

shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 09:38 Makina , Tiranë

OKAZION !!! SHITET B KLAS

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:36 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES B-CLASS 180 D, VITI 2013, AUTOMATIKE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz B 180 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione