Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 200 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 200 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:48 Dyqani Makina , Durrës

����MERCEDES A CLASS BENZIN-GAZ AUTOMAT FULL PANORAM����

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 08:25 Makina , Durrës

A200 2006 2.0 Nafte

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 13:04 Makina , Durrës

A200 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 21:16 Makina , Durrës

A200 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:31 Makina , Durrës

Shitet A class Lungo 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 10:24 Makina , Durrës

A class 200 cdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 11:19 Makina , Durrës

A klas 200 CDI����Full Option,Automat 7G ,09/2007,����

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 20:52 Makina , Durrës

✅ SHITET SUPER OKAZION ✅

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 17:31 Makina , Durrës

Mercedes A 2007

4 000 EUR

10 Mar 02:21 Makina , Durrës

Mercedes A class��������

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Durrës

A class automat naft 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 10:27 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

5 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 18:44 Makina , Durrës

Mercedes-Benz A Klas Automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 00:37 Makina , Durrës

A class automat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 09:54 Makina , Durrës

Shitet A 200 CDI

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 10:22 Makina , Durrës

Mercedes-Benz A Klas Automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 20:28 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:59 Makina , Durrës

B - class

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 09:59 Dyqani Makina , Durrës

Shiturr Mercedes A klass 200 cdi-Automatik

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:52 Makina , Durrës

A klas automat nafte

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 15:00 Makina , Durrës

A klas automat nafte

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 09:44 Makina , Durrës

A CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007 GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 15:28 Makina , Durrës

shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 09:37 Makina , Durrës

A-Class 200 COUPE Diesel SUPER GJENDJE OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 13:14 Makina , Durrës

❌❌❌OKAZION❌❌❌ shitet b klas nafte automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 13:27 Makina , Durrës

SHITET BENZ A CLASS OKAZIONN!!!

2 800 EUR

26 Dhj 15:43 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz A Class 200 Benzin Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 20:07 Makina , Durrës

Clase A

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 10:32 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 09:48 Makina , Durrës

Shitet 88000 km origjinale

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 17:53 Makina , Durrës

SHITET BENZ-A CLASS OKAZION!!!!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 21:52 Makina , Durrës

A class

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 16:24 Makina , Durrës

Okazion

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 23:39 Makina , Durrës

Shes Mercedes Benz 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 12:36 Makina , Durrës

Makina te ndryshme me qera

25 EUR / javor

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 11:05 Makina , Durrës

Shitet A200

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 19:58 Makina , Durrës

A-class automat 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 10:31 Makina , Durrës

Shitet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 14:34 Makina , Durrës

A clas

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 13:28 Makina , Durrës

Shitet a klas avangard kambio automatike

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 16:04 Makina , Durrës

Shitet a klas avangard kambio automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 11:05 Makina , Durrës

A class 200 naft Automat 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:33 Makina , Durrës

Shitet a klas avangard automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 22:00 Makina , Durrës

benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 21:30 Makina , Durrës

A 200 CDI AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 18:00 Makina , Durrës

SHITET A 200 CDI AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 09:16 Makina , Durrës

Mercedes B klass 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 17:55 Makina , Durrës

Mercedes Benz A class

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 23:25 Makina , Durrës

A Clas 200 Naft 7G Automat

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 200 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione