Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 180 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 180 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 15:40
Linku:
Makina , Tiranë

A class 2017 facelift

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 09:38 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS A180 CDI AUTOMAT 2016 NAFTE

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:08 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:50 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:45 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:20 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180 ����

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:27 Makina , Tiranë

!Okazion!Mercedez benz A class 180 naft automat viti 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:14 Makina , Tiranë

Okazion M.B A class w169-2006-2.0 nafte-automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:09 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A 180 AVANTGARDE 6 MARSHA

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:01 Makina , Tiranë

A class 180 cdi - manuale - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:20 Makina , Tiranë

Okazion shes benz A180 Cdi, nafte te 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:00 Makina , Tiranë

A class 2021 ����

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 13:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180 CDI OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A klas 2016 Automat ������

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 11:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180 automatik

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 01:00 Makina , Tiranë

A class okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 20:22 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 15:40 Makina , Tiranë

A class 2017 facelift

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 13:48 Makina , Tiranë

Okazion MERCEDES-BENZ A180 CDI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 18:48 Makina , Tiranë

Shitet a clas automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 16:27 Makina , Tiranë

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 21:38 Makina , Tiranë

A class 169 Automat 2009

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:38 Makina , Tiranë

A CLASS 180d automat 2009 i vecante

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 14:53 Makina , Tiranë

Benz a class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:40 Makina , Tiranë

A class Okazion

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 11:26 Makina , Tiranë

Mercedes benz a-class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 13:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 13:06 Makina , Tiranë

Benz a-class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 20:30 Makina , Tiranë

Peugeot 1.6 benzine-gaz super-ekonomike

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 09:05 Makina , Tiranë

A clas Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 01:39 Makina , Tiranë

‼️‼️Super Okazion‼️‼️Mercedes Benz A Class i 2013

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 12:37 Makina , Tiranë

Mercedes benz a-class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:24 Makina , Tiranë

Benz A-Class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 13:03 Makina , Tiranë

mercedes benz a-class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 12:45 Makina , Tiranë

Mercedes benz a-class

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 20:33 Makina , Tiranë

A class 180 Automatik 11/09 Tip i ri

6 200 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 11:00 Makina , Tiranë

Okazion A class180 CDI, 2006 manual

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 22:06 Makina , Tiranë

A clas 180 nafte

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 08:01 Makina , Tiranë

A class 2000€

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 11:15 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz A class

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 07:12 Makina , Tiranë

Shitetet a clas viti 2006 180 nafte

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 17:38 Makina , Tiranë

A Class

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:20 Makina , Tiranë

Shitet benz mercedez a class 108

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 22:17 Makina , Tiranë

A clas Automat Naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 14:21 Makina , Tiranë

Mercedes

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 18:55 Makina , Tiranë

Mercedes benz A class look amg

33 000 EUR

12 Shk 14:35 Makina , Tiranë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:42 Makina , Tiranë

SHES MERCEDES BENZ A 180

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 16:12 Makina , Tiranë

Mercedes A180 CDI 3000€

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 180 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione