Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz A 180 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Mercedes-Benz A 180 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz A 180 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 220, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz A 180 ne shitje në Gjithë Shqipërinë.


Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.Sot 12:09 Makina , Durrës

BENZ A180 AUTOMATIK NAFTE 2009 AVANGARD

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Makina , Durrës

Shitet Bclass 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 11:37 Makina , Berat

A class 180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:00 Makina , Tiranë

⚠️Mercedes-Benz AClass 1.8 cdi⚠️

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

A 180 CDI Avantgarde

5 099 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:36 Makina , Korçë

A 180 CDI AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:36 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Makina , Kavajë

A KLAS 180 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:11 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ A180 KAMBIO AUTOMAT VITI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Makina , Fier

Mercedes A klas 180 diesel i sapo ardhur i sapo targuar

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Benz A Class 180 Nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:37 Makina , Elbasan

A klas 180 Cdi Okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:53 Makina , Durrës

Shitet Aclass Automat 2009

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:32 Makina , Durrës

✅ CLASE A180 AUTOMATICO

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:23 Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Dyqani Makina , Fier

▫️Mercedes-Benz Avantgarde ▫️A 180 cdi 109cv

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 12:22 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES A CLAS

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:50 Makina , Elbasan

A klas 180 Cdi Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:32 Makina , Tiranë

‼️‼️MERCEDES A CLASS ‼️‼️OKAZION‼️‼️

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 01:54 Makina , Durrës

SHITET

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:57 Makina , Tiranë

Okazion benz a klass

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:13 Makina , Tiranë

Okazion M.B A class w169-2006-2.0 nafte-automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 07:58 Makina , Durrës

Shitet A class 1.8 naft manual 2007 sapoardhur

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:28 Makina , Durrës

Disqe goma per Mercedes klas A nr185/65/-R-15 komplet 4-cope

200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 15:26 Makina , Durrës

Mercedes A 180 diesel viti 2008 - 2900€

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 13:22 Makina , Sarandë

A CLASS AUTOMATIC

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:23 Makina , Tiranë

A class 180 cdi - manuale - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 01:15 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES BENZ A CLASS 180 DIESEL VITI 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
21 Sht 14:17 Makina , Tiranë

A class 180 naft automat 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:15 Makina , Fier

Mercedes A-Class Viti 2014 Nafte

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:44 Makina , Durrës

Mercedez -Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 07:44 Makina , Tiranë

A CLASS 180 NAFT 2014 FULL OPSION

12 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 23:08 Makina , Durrës

Mercedes Benz A180 automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 15:14 Makina , Tiranë

A Class 180 Automat

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:06 Makina , Tiranë

A class 180 automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:22 Makina , Durrës

Mercedes A klas 180 diesel viti 2009 - 3400€

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 18:36 Makina , Tiranë

Shitet A Class

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 15:12 Makina , Tiranë

A class automat 3000 euro vetem sot

3 500 EUR

18 Sht 12:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A CLASS 180 CDI

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:55 Makina , Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ A CLASS 180 ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 11:51 Makina , Durrës

Mercedez-Benz

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 21:53 Makina , Tiranë

A class 180 cdi automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 12:45 Makina , Durrës

Mercedes Benz A180 CDI automat

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 08:57 Makina , Tiranë

A180 CDI viti 2006

2 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 23:49 Makina , Shkodër

A Class 180 gjendja 10/10

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 17:39 Makina , Tiranë

A- Class 2008 - 3300 Euro

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Sht 00:07 Makina , Tiranë

Okazion benz a klass

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 18:20 Makina , Durrës

A class

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Kerkoni për Mercedes-Benz A 180 ne shitje? Shiko njoftimet për A 180 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz A 180 ne Shitje


Mijera oferta për Mercedes-Benz A 180 ne shitje, gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Kërko per Mercedes-Benz A 180 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz A 180, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz A 180


Keni Mercedes-Benz A 180 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione