Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A 140

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz A 140 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:26 ,

A class

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:21 ,

A.klas.

Historiku i makinës

845 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Qer 14:25 ,

A class 1.4 benzin gaz

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 08:55 ,

A class

Historiku i makinës

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 17:21 ,

Shitet A class

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 15:32 ,

OKAZION A-CLASS

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:34 ,

Makine

Historiku i makinës

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 11:54 ,

Mercedes benz

Historiku i makinës

1 600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 18:16 ,

Shitet a clas

Historiku i makinës

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 17:32 ,

Mercedes Benz A Clas

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:23 ,

Shes a clas

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 09:36 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 09:28 ,

A Class

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 21:53 ,

Shes Benz A - Class motor 1.4 Benzine+Gaz 1200 Euro

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 19:36 ,

A class

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 23:32 ,

Aclas

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 18:07 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022 flm merrjep U SHIT

Historiku i makinës

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 16:28 ,

MERCEDES-BENZ A-140

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Maj 19:47 ,

shitet

Historiku i makinës

95 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 11:17 ,

Shitet a class 1.4 benzin gaz

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:52 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 15:39 ,

A class

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 11:37 ,

Shitet A class

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 16:26 ,

Shes makine

Historiku i makinës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:39 ,

Shitet a class 1.4 benzin

Historiku i makinës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 23:08 ,

Mercedes benz A140

Historiku i makinës

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 23:08 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet.

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 10:35 ,

A clas

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:02 ,

Mercedes benz

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:02 ,

Shitet A-clas viti 2004 auto Benzin/gas krah anglez

Historiku i makinës

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 18:55 ,

Mercedes benz

Historiku i makinës

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:38 ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:38 ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:30 ,

shitet mercedes benz

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 07:22 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 18:25 ,

Shitet A140

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 18:12 ,

Shitet.

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 20:14 ,

A-klas 1.4 ,benzin,manual, 2002 super gjendje

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 16:54 ,

A class

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 17:48 ,

U shit !!!

Historiku i makinës

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:11 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 22:29 ,

Shitet a class 1.4b.gaz lovato

Historiku i makinës

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 15:05 ,

mersedes benz

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 17:19 ,

Okazinn

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 19:52 ,

Mercedes benz A class 140

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 08:32 ,

Shitet benc A clas

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 21:44 ,

Shitet A Class

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:25 ,

A class

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:06 ,

shitet

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz A 140 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione