Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 560

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 560 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 13:45 ,

560 Sel

12 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 13:02 ,

Mercedes benz sel560 okazion‼️

7 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 16:18 ,

Mercedes Benz SEL 560

13 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:29 ,

Sel 560

26 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 18:59 ,

Sel 560

26 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 16:02 ,

Mercedes benz sel 560 7500€okazion‼️

7 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 18:55 ,

Sel560���� 7500€okazion‼️

7 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 20:35 ,

SEL 560 LUNGO FULL OPTIONS ORIGJINAL

17 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 19:20 ,

Shitet S 550 4 matic Okazion

10 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 19:57 ,

Sel 560 presidencial full option m.nderrimi okazion

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 19:51 ,

Foristrad ML disqe AMG. Orgjinal

900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 09:40 ,

SHITET MERCEDES BENZ W 126 SEL 560 (SDL 300)

9 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Jan 22:25 ,

fugon 508

2 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 20:00 ,

Mesedes Benz S5500

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 19:40 ,

S5500 Gas-benxin

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 15:36 ,

Mercedes Benz Sprinter 515

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Nën 21:20 ,

Shitet benz s class

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 19:37 ,

Reinald

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Maj 11:02 ,

Shitet ndrrohet SEL560

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 11:07 ,

Mercedes Benz 560 SEL

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 11:15 ,

shitet 814 ne gjendje te mir pune goma te reja

5 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 18:37 ,

shitet mercedes benz sec560

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 13:24 ,

Okazion !-Mercedes-benz 515 CDI

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 09:32 ,

Mercedes SEL5600 benzin

8 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 18:53 ,

Kamioncin Mercedes Benz 507

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 18:52 ,

Sel

220 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 19:21 ,

Transport Mallrash

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 560 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione