Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 500 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 500 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:58 Makina , Fier

BENZ R 129 SL 500 KABRIO

14 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 21:15 Makina , Tiranë

Sprinter 515 me vend pune

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 21:49 Makina , Fier

SHITE BENZ SL R 129 500 V8 VITI 1999

15 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 20:30 Makina , Tiranë

SHITET CLS NE SUPER GJENDJE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 18:11 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz S Class 500 Regina (Benzin Gaz)

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 10:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 513 2011 2.2 Frigorifer

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 22:03 Makina , Lushnjë

Okazjon

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 10:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 14:28 Makina , Durrës

Mercedes-Benz E500

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 12:04 Makina , Shkodër

Fugon varjo

2 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Jan 16:13 Makina , Tiranë

Cls 500 V8

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 22:37 Makina , Korçë

Cls 500 V8

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 22:21 Makina , Korçë

Cls 500 V8

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 06:56 Makina , Berat

MERCEDES BENZ CL500

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 13:15 Makina , Durrës

EVO 500

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 14:28 Makina , Vlorë

Shitet Cls 500 Gaz-Benzin

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 18:37 Makina , Durrës

Timon

60 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 22:54 Makina , Vlorë

Shitet Cls 500 Amg

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 13:50 Makina , Tiranë

Mercedes S clas 2007 500 benzin gaz okazjon

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 00:12 Makina , Korçë

Cls 500 V8

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 23:53 Makina , Tiranë

Shitet CLS full option

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 08:56 Makina , Tiranë

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 12:31 Makina , Shkodër

mercedes

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 23:06 Makina , Vlorë

Okazion apartament

55 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Maj 17:43 Makina , Durrës

ml 500 163

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 13:54 Makina , Tiranë

Shitet CLS ne gjendje super tmire !!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 23:29 Makina , Fier

***OKAZION***

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 13:55 Makina , Durrës

SEL 500 me targa Kosove

7 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 14:14 Makina , Tiranë

Shitet mercedes 550

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:47 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sel 500

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 12:44 Makina , Berat

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 17:06 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sel 500

19 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 18:30 Makina , Kavajë

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 08:01 Makina , Shkodër

MERCEDES-BENZ

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:49 Makina , Shkodër

MERCEDES-BENZ

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 13:38 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Cls 5.0 Amg

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 12:46 Makina , Tiranë

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 09:42 Makina , Durrës

Shitet per arsye mos perdorimi

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 16:59 Makina , Fier

!!!! Shitet Makina Arsye Emigrimi !!!

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 11:05 Makina , Kukës

Mercedes E 500 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 00:25 Makina , Durrës

Shitet ose Nderrohet E500

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 15:16 Makina , Durrës

Per arsye mosperdorimi ..

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:20 Makina , Tiranë

shitet s 550 2010 super okazion

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 12:14 Makina , Vlorë

kerkoi mersedes benz sllon w140

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 14:30 Makina , Fier

Okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 14:25 Makina , Berat

Shitet Okazion

6 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 08:34 Makina , Fier

Sprinter 20+1

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 12:46 Makina , Tiranë

Benz

8 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 17:37 Makina , Tiranë

Mercedez benz

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 10:01 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENC

7 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 500 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione