Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 450 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 450 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 23:04 Makina , Fier

Mercedes SL 450

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 13:30 Makina , Vlorë

Gl 4.5 benzin 2013

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 13:00 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz GL 450

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 22:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E450 Hybrid 2022

80 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 10:49 Makina , Tiranë

GLE 450 2020 PER SHITJE

80 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 17:24 Makina , Tiranë

��OKAZION��

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
13 Tet 13:08 Makina , Sarandë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 01:34 Makina , Vlorë

Mercefes GL 450 çmim dhe gjendje fantastike!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 08:23 Makina , Tiranë

Autobuz urban

7 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Maj 11:51 Makina , Tiranë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:34 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 00:31 Makina , Librazhd

SL 450 benzine 1977

18 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 05:32 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 10:01 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 16:07 Makina , Tiranë

S450 4matic super gjendje

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 22:18 Makina , Vlorë

Okazin s 450 naft viti 2010 mundis nderrimi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 15:46 Makina , Durrës

Ml 450 cdi full option

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 15:07 Makina , Tiranë

2544

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 16:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz s450

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 20:02 Makina , Elbasan

Autobus mercedes benz

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 09:35 Makina , Korçë

Shitet GL

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 18:51 Makina , Fier

Shitet minibus mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Nën 14:03 Makina , Tiranë

Shitet kamiocin mercedez benz nafte

12 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 09:07 Makina , Tiranë

mercedes slc 450 5.0

15 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 15:23 Makina , Lezhë

Biciklete De Rosa

1 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 07:56 Makina , Berat

Mercedez benz 814

12 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 18:37 Makina , Vlorë

Mercedenz-Benz 409d autobus per pasagjer

800 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 09:46 Makina , Elbasan

Mercedes 450 4.5 -03

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 450 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione