Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 420 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 420 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 14:22
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET W124 RETRO E420

19 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Dje 08:29 Makina , Tiranë

420 SEL

12 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Sht 14:22
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET W124 RETRO E420

19 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 15:00 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz ML 420

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 09:14 Makina , Fier

BENZ 124 E 4.2 V8 FABRIKE

18 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 00:51 Makina , Kukës

Mercedes S Klasse 420 gjys blindi

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 18:25 Makina , Vlorë

Kerkoj

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 10:49 Makina , Lushnjë

Shitet Sprinter 419

10 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 08:59 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 22:12 Makina , Durrës

Sprinter 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 11:59 Makina , Kukës

Mercedes s clas

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 20:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class W211

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 23:00 Makina , Tiranë

Mercedes S Clas

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 18:26 Makina , Korçë

Mercedes atego

111 112 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 12:32 Makina , Lushnjë

Shitet

5 000 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 20:20 Makina , Lushnjë

Shitet

5 000 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 19:22 Makina , Tiranë

mercedes 420

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 10:09 Makina , Tiranë

Fugon

4 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 14:29 Makina , Korçë

mercedes

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 16:53 Makina , Durrës

SHITET

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 20:34 Makina , Tiranë

Shitet kamion 13-24 super gjendje karroceria eshte 9.5 m

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Maj 16:49 Makina , Tiranë

Mercedes benz benzin gaz

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 21:28 Makina , Tiranë

shes mercedes ml okazjon

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 21:32 Makina , Korçë

Shitet Mercedez Benz 4.3 V8 Luk AMG

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 20:52 Makina , Durrës

Gl 420 nafte

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Dhj 12:22 Makina , Kavajë

GL 420

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 22:21 Makina , Fier

ndrrohet me makin ose me motorr te madh

700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 18:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 23:28 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Mercedes benz S 420 viti 2009

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 09:33 Makina , Tiranë

Shitet Motor Per Ml Viti 2004 4.2 Naft.

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 21:42 Makina , Durrës

Rexhina viti 2000 4.3 benzin gaz luk 2005

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 19:54 Makina , Tiranë

ML 420 cdi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 18:23 Makina , Tiranë

410

7 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 01:03 Makina , Kukës

Mercedes benzn ML420 viti 2007

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 20:57 Makina , Mat

Mercedes benz

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 16:10 Makina , Korçë

benz d410

350 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Gush 13:14 Makina , Korçë

Mercedes 813

3 300 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 11:10 Makina , Tiranë

irbuz vende 51 viti 2009 ero 4

64 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Qer 21:53 Makina , Tiranë

Shitet S class

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 15:33 Makina , Tiranë

Mercedes Gl Qmimi shum i arsyeshem

12 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:56 Makina , Tiranë

Mercedes Regina 55 Amg Gas! Shitet ose ndrohet!

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 18:43 Makina , Tiranë

Shitet makine

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:23 Makina , Elbasan

Shum e mir

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 13:44 Makina , Kukës

Mecedes s clas 420 cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 23:16 Makina , Tiranë

Okazion

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 23:04 Makina , Tiranë

Liqeni that

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:38 Makina , Fier

Mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 08:27 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class 4.2 benzin

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 20:02 Makina , Tiranë

atego 815 2003

18 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 19:31 Makina , Tiranë

Mercedes Ml420 -09

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 21:54 Makina , Fier

Mercedes Ml 4200 -08

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 420 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione