Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 400 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 400 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 11:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S400 4-Matic

85 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Mar 15:12 Makina , Fier

Kamion

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 12:38 Makina , Durrës

Shes benz sel 1972

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:29 Makina , Lezhë

s400l hybrit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:20 Makina , Kukës

marcedez

4 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 16:13 Makina , Elbasan

Shitet

8 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Dhj 20:55 Makina , Tiranë

Mercedes 412

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Dhj 15:29 Makina , Tiranë

Okazion!!! Shitet mercedes w211 bussines edition

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 15:55 Makina , Tiranë

Shitet E-class w211

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 08:42 Makina , Tiranë

kamionqin benz d408

650 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 09:31 Makina , Gramsh

Mercedes benz furgon 410d

8 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Tet 17:54 Makina , Dibër

Shitet per arsye mos perdorimi

500 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 21:16 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-Benz S Class Hybrid

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 12:29 Makina , Lushnjë

ocazion shitet

999 999 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 20:33 Makina , Elbasan

Kamion 814 Vetshkarkus 6 pistona

5 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Gush 16:02 Makina , Mat

Mercedes benz 407D

5 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 09:20 Makina , Elbasan

Kamion 814 vetshkarkus

5 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 08:30 Makina , Elbasan

Kamion 814 vetshkarkus 6 pistona

5 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Korr 07:47 Makina , Tiranë

mercedez e clas 400 2005 automat okazjon

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 12:08 Makina , Elbasan

kamion 814 6pistona

6 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Korr 16:24 Makina , Vlorë

Mersedes Benz 410

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 21:13 Makina , Tiranë

E clas kamjo automat 400 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 21:36 Makina , Tiranë

Shitet E clas 400 kamjo automat okazjon

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 21:35 Makina , Vlorë

Kamiocin

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 08:25 Makina , Kukës

Shitet mercedes benz 410

250 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 08:18 Makina , Kukës

Shitet

250 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 20:45 Makina , Berat

Okazion

1 250 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 20:04 Makina , Shkodër

Shitet furgon 20+1. Cmimi i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 21:25 Makina , Vlorë

Kamjon

30 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 16:31 Makina , Korçë

Mercedes benz 711

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Shk 13:46 Makina , Tiranë

Shitet Kamioncine Benz ne gjendje shume te mire.

400 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 20:35 Makina , Korçë

Shitet ML ne gjendje perfekte pune

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 15:41 Makina , Tiranë

Mercedes 410d

5 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 08:11 Makina , Tiranë

E clas 211 2005 4.0 automat okazjon

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 20:19 Makina , Korçë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 15:31 Makina , Shkodër

Shitet furgon 20+1

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Nën 11:49 Makina , Tiranë

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:40 Makina , Tiranë

ML 400 cdi pa takse lluksi

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:13 Makina , Durrës

Kamjoncin 410d me vinc vet shakrakus

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Korr 19:06 Makina , Vlorë

Benc

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 20:01 Makina , Shkodër

Shkoder

10 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 11:15 Makina , Korçë

Linje 2 orare

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 03:58 Makina , Tiranë

Mercedez benz e clas 211 automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 14:13 Makina , Tiranë

Shitet

350 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Maj 01:58 Makina , Tiranë

✅ Mercedez Benz E Clas 211 Automat Full ✅

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 22:00 Makina , Tiranë

MercedesBenz⚜E420⚜automat��nafte��

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 17:08 Makina , Durrës

SHITET FUGONI

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Pri 00:03 Makina , Tiranë

G-Class 2006-2007 230000KM Gjendje perfekte

31 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:32 Makina , Korçë

Mikribuz 20+1

10 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 400 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione