Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 380

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 380 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:57 ,

MERCEDES BENZ SEL 1982 NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 11:20 ,

SHITET SPRINTER

5 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:49 ,

Shitet Kamioncina

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 09:16 ,

Mercedes

2 300 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:26 ,

Shitet kamiocine

400 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 10:22 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 15:28 ,

sprinter 2004

9 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Mar 07:58 ,

Kamioncin 307D ne super gjendje me letra te paguara

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 13:52 ,

Mercedes benz super OKAZION

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 11:12 ,

benz

3 800 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:46 ,

shitet per arsye emigrimi

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 14:53 ,

Mercedes Sprinter

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 21:13 ,

Kontinier 6metra gjat

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 20:07 ,

karrotrec24 h 0699777470

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 21:49 ,

Kontinier 6metra gjat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Shk 15:20 ,

Okazion Sprinter 308 D

4 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 04:36 ,

Furgon Mercedes-Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
27 Qer 16:41 ,

Shitet

10 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 18:52 ,

Mercedes 380 dizel

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 17:32 ,

Shitet per arsye ekonomike

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 12:49 ,

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 20:54 ,

Neoplan

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:45 ,

2 50

35 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 11:53 ,

Diskutueshem

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 21:00 ,

Mercedez-benz

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Gush 10:08 ,

Shitet autobus

900 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 19:47 ,

Mercedes benz 380sl

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 17:44 ,

shitet makina 308 4 pistona eshte ne gjendje shum

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 12:51 ,

Mercedenz benz

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 12:11 ,

Shitet

3 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 21:16 ,

Furgon Mercedes 307

4 200 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 11:03 ,

Mercedes benz 3080

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 10:29 ,

KAMIONCIN MERCEDES BENZ 308 NE SUPER GJENDJE NE SH

6 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 16:58 ,

furgon 308

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 14:17 ,

Mercedes Sprinter 308 ne super gjendje

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:34 ,

benz

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 20:40 ,

Mercedes benx

4 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Gush 21:18 ,

Kamioncine

4 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 12:55 ,

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 15:21 ,

Kamioncin

4 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 12:08 ,

Kamioncin

4 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 16:13 ,

Kamioncin

4 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 12:29 ,

Makine pune

4 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 380 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione