Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 350

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 350 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:09
Linku:
,

Mercedes Benz CLS 350

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 17:03
Linku:
,

Mercedes Benz E class 350 bluetec 2010

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 22:46 Dyqani ,

MB-ML350 benzin+GAZ

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Dyqani ,

ML 350 nafte ����������������

16 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Shitet VIANO

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:01 ,

Wp Viber 0688326364

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

Okazion

42 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 17:40 ,

Ml350

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09
Linku:
,

Mercedes Benz CLS 350

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:11 ,

ML SUPER OKAZION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:23 ,

MERCEDEZ BENZ E 350

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:00 ,

ML 350 Bluetec

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:46 ,

mercedes benz s350

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:36 ,

Shitet Benzi

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 17:03
Linku:
,

Mercedes Benz E class 350 bluetec 2010

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 10:39 ,

Ml 350 super cmim

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 19:00 Dyqani ,

Shitet ose nderrohet mercedes e class 350 nafte

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:53 ,

Mercedes Benz Gl 350

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 00:09 ,

Ml 350 Bluetec 4-matic super gjendje okazion

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 21:58 ,

Shitet Mercedes-Benz E Class 350 CDI

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:01 ,

SHITET

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 14:01 ,

Shitet E Class Evo

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 19:59 ,

Mercedez Benz ML350

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:59 ,

Okazion c class

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:29 ,

Shes Makine Mercedes Benz.

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 12:04 ,

SHITET ! W204 350 DIESEL 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 15:40 ,

Shitet cls 350 benzine

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 13:30 ,

ML-350-BLUETEC

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 22:08 ,

S class

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 23:43 ,

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:00 ,

Mercedes Benz E350

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 12:33 ,

Shitet cls 350 benzine

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 10:26 ,

Mercedes ml 350 lok amg

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:02 ,

Furgon mercedez benz

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Maj 12:24 Dyqani ,

SHITET MERCEDES - BENZ S- CLASS 2014

60 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Pri 22:25 ,

origjinale Kamera parkimi E class

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 16:12 ,

Mercedes benz E350 benzin

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 18:58 ,

Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 14:55 ,

Shitet

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 18:15 ,

okazion

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 16:40 ,

Shtitet GL 350

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 14:27 ,

Shitet Benzi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 11:06 ,

Shitet

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 18:16 ,

Mercedes Benz w212

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:56 ,

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 12:36 ,

E-class 2987cc

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:33 ,

ShiteTTTTT

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:18 ,

E350 amerikan full

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:09 ,

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 16:29 ,

Mercedes Benz GLK 350 ne shitje

10 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 12:58 ,

Shitet CLS

17 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 350 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione