Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 320 Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 320 | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:47 Makina , Shkodër

Mercedes Benz Evo 320 4matic

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 Makina , Shkodër

Benz ml

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45 Makina , Shkodër

Benz R klas

8 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 21:06 Makina , Shkodër

SHITET

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:10 Makina , Shkodër

W204 Mercedes C Class

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 15:01 Makina , Shkodër

S class Shitet ose nderrohet

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 17:54 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 14:25 Makina , Shkodër

Mercedez benz CLS

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:00 Makina , Shkodër

S CLASS LOOK AMG OKAZIONNN

8 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 20:23 Makina , Shkodër

Mercedes Evo 320 Automat okazion

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 12:05 Makina , Shkodër

Evo 320

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 19:32 Makina , Shkodër

MERCEDES BENZ ML 320

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Qer 14:02 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz W211 320 EVO

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 00:04 Makina , Shkodër

E-320

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 17:22 Makina , Shkodër

BENZ CLS 320

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:32 Makina , Shkodër

Mercedes

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 10:23 Makina , Shkodër

Mercedes

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 16:03 Makina , Shkodër

Benz sprinter

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 21:09 Makina , Shkodër

Shitet benz E class 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 04:37 Makina , Shkodër

Shitet GLK 320

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 13:52 Makina , Shkodër

Shitet benz E class 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 22:46 Makina , Shkodër

Benz e class

2 006 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 18:17 Makina , Shkodër

Shitet E 211 3.2 cdi

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:45 Makina , Shkodër

shes makine okazjon Mercedez-Benc

8 321 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 16:37 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 13:23 Makina , Shkodër

Shitet E 211

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 11:04 Makina , Shkodër

Shitet benz E class 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 22:24 Makina , Shkodër

shes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 19:35 Makina , Shkodër

makin

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 14:00 Makina , Shkodër

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 13:19 Makina , Shkodër

✨️Benz MERCEDES C 320 AMG full✨️

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 23:29 Makina , Shkodër

SHITET OSE NDERROHET

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 01:41 Makina , Shkodër

Shitet W140

12 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 10:02 Makina , Shkodër

SHITET

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 22:05 Makina , Shkodër

Mercedes benz E-320

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 16:54 Makina , Shkodër

Mercedez Benc

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 11:43 Makina , Shkodër

Mercedes benz e 320

4 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 00:08 Makina , Shkodër

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 09:04 Makina , Shkodër

����Mercedes Benz Evo 320����

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 13:40 Makina , Shkodër

SHITET S KLAS

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 23:42 Makina , Shkodër

SHITET

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 21:25 Makina , Shkodër

Pjes per.Benz audi bmw

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 21:50 Makina , Shkodër

OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 22:03 Makina , Shkodër

Mercedez benz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 22:10 Makina , Shkodër

Shitet evo 320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:28 Makina , Shkodër

benz evo 320

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 20:48 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-Benz E Class

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 01:55 Makina , Shkodër

[email protected]

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 15:46 Makina , Shkodër

OKAZION Shitet Mercedes Benz Evo

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 18:40 Makina , Shkodër

Mercedes Benz ML320

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 320 | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione