Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 320 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz 320 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Full Option Avantgarde ☎️0696689881☎️

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 Makina , Shkodër

shes makine okazjon Mercedez-Benc

8 321 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:26 Makina , Shkodër

SHITET ML 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 Makina , Tiranë

Shitet super okazion

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:47 Makina , Librazhd

Autobuz Daimler Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:24 Makina , Korçë

Shitet ML 320 cdi 4 matik

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:10 Makina , Fier

BENZ E 210

4 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:58 Makina , Kukës

Mercedes Benz cls 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Makina , Fier

Mercedes benz E 320 CDI evo

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:34 Makina , Tiranë

E320 EVO

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Dibër

Mercedes benz evo 320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 Makina , Tiranë

ML 320 Blutec viti 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:39 Makina , Tiranë

S clas3.2

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:45 Makina , Dibër

evo 320

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:52 Makina , Elbasan

W211

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:48 Makina , Tiranë

EVO 320 BLUETEC

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 10:19 Makina , Tiranë

Shitet w204

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 08:37 Makina , Tiranë

E class 320 look evo

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 23:11 Makina , Vlorë

��Okazion Cls 2007��

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:41 Makina , Durrës

S klase 3.2 nafte V6 2007

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 23:01 Makina , Krujë

mercedes benz 320 4 matic

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:17 Makina , Durrës

mercedes benz e klas 320 nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 10:01 Makina , Elbasan

Ml 320 benzin+gaz Mercedes benz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 17:46 Makina , Tiranë

Huggy Wuggy shumice 40cm 80cm 100cm - SHUMICE

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 15:15 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz EVO Auto E320 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 10:56 Makina , Krujë

Shitet evo 320

7 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 14:18 Makina , Tiranë

W204 full options okazion‼️

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:53 Makina , Tiranë

Ml 320 FULL FULL OKAZIOOOOONN

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:53 Makina , Fier

Cls

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 12:41 Makina , Lezhë

Bosi

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 21:22 Makina , Fier

W204 super full

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 17:25 Makina , Fier

Cls 320

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:13 Makina , Vlorë

Okazion CLS 3.2

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 01:21 Makina , Fier

Cls Benz Mercedes ��������

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 01:15 Makina , Fier

CLS Benz Mercedes

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 01:40 Makina , Vlorë

Mercedes benz

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 13:47 Makina , Tiranë

Shitet s class 320

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 18:29 Makina , Fier

BENZ ML

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 17:36 Makina , Fier

Shitet w210 3.2

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 18:47 Makina , Tiranë

Mercedez-benz ML

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 16:06 Makina , Fier

Ml 320 shitet ose nderrohet

9 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 15:54 Makina , Tiranë

Mercedez-benz ML

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 19:22 Makina , Fier

Mercedes benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 18:50 Makina , Fier

EVO super gjendje

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 15:30 Makina , Tiranë

W204 i ber me porosi

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 17:51 Makina , Vlorë

Benz Cls Okazion

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 11:53 Makina , Vlorë

Cls Look AMG

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 15:29 Makina , Fier

Mercedes-benz w204‼️

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 11:45 Makina , Tiranë

shitet evo 320 nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione