Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 320 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 320 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 15:41 Makina , Durrës

S klase 3.2 nafte V6 2007

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 15:17 Makina , Durrës

mercedes benz e klas 320 nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 10:31 Makina , Durrës

Mercedes benz cls

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 00:35 Makina , Durrës

Mercedes benz cls 320 v

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 23:19 Makina , Durrës

Mercedes benz cls

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 01:31 Makina , Durrës

Shitet benz 320 3400 euro

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 15:15 Makina , Durrës

SHITET

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 11:37 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 07:49 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 17:30 Makina , Durrës

Ml 320 nafte viti 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:16 Makina , Durrës

Shitet c class W204

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 13:21 Makina , Durrës

R320 4matic okazion

4 000 EUR

06 Jan 19:01 Makina , Durrës

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 12:26 Makina , Durrës

Evo 320

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 16:40 Makina , Durrës

Shitet Ml 320 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 19:25 Makina , Durrës

S class 2010 look amg 2012 okazion

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 15:52 Makina , Durrës

Shitet EVO MERCEDES BENZ AVANTGARD 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 12:26 Makina , Durrës

Benz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 17:30 Makina , Durrës

okazion super gjendje 4.5€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 17:09 Makina , Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 14:31 Makina , Durrës

mercedes benz E klas 320 naft automat 2005 okazion 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Dhj 11:11 Makina , Durrës

Shes

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Nën 09:54 Makina , Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 12:31 Makina , Durrës

mercedes benz e klas automat w211 2005 shitet ndrrohet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 09:03 Makina , Durrës

Mercedes Benz w211 E klas 320 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 00:28 Makina , Durrës

S klasë

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 12:32 Makina , Durrës

S klase 320 cdi nafte

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 10:58 Makina , Durrës

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Tet 00:27 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz Evo 320 full full options

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Gjendje: I ri
08 Tet 12:12 Makina , Durrës

Evo

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Tet 11:20 Makina , Durrës

Ndrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 21:55 Makina , Durrës

Ml320

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 21:21 Makina , Durrës

Shitet ml320

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 14:17 Makina , Durrës

Shitet GLK 320 CDI PREMIUM AMG PAKET

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 11:06 Makina , Durrës

BENZ REGINA NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORIKE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 16:33 Makina , Durrës

Shitet makina

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 04:19 Makina , Durrës

Shitet dhe nderrohet

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 01:46 Makina , Durrës

Ml 320 bemxin gaz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 23:06 Makina , Durrës

Shitet ml 320

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 00:49 Makina , Durrës

Cls

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 15:47 Makina , Durrës

Ml 320 viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 23:14 Makina , Durrës

Ml 320 viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 19:29 Makina , Durrës

Shitet nderrohet

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 17:17 Makina , Durrës

Shitet Mercedez Benz Ml c320 2987cc nuk e kap taksa lluksit

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Qer 19:38 Makina , Durrës

Shitet nderrohet

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 14:25 Makina , Durrës

Shitet ML 320

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 15:57 Makina , Durrës

Shitet nderrohet

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 13:28 Makina , Durrës

SHITET E clas look Evoo

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 10:21 Makina , Durrës

Shitet ML 320

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:35 Makina , Durrës

Ml 320 viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 320 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione