Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 300

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 300 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:30
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz C Class c300. 4matic Benzine+Gas i 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 10:31
Linku:
,

Mercedes Benz C

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:29
Linku:
Dyqani ,

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:37 ,

Benz c class 300 benzin gaz automat viti 2006-2007 super

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:20 ,

SHES SPRINTER OKAZJON VIP BUSS 518 XXXL VITI 2009

18 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

SHITET EVO 2008

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Dyqani ,

Shitet : Mercedes Benz C300 //2011// LOOK AMG

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz C Class c300. 4matic Benzine+Gas i 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:56 ,

E 300 okazion e ardhur 29.12.2021

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:42 ,

C-CLASS OKAZION PER PAK DITE

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29
Linku:
Dyqani ,

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:29 Dyqani ,

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:02 ,

Super Okazion C300 benzin gaz !!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:57 ,

Benz

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 19:42 ,

Benz cklas 300 4 matic gaz+ benzin

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Maj 18:55 ,

C klas 2012 c300 4matic ne gjendje perfekte

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 23:39 ,

Shitet Mercedes-Benz C Class Benzin-Gaz

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 21:34 ,

c class 2009 ✅✅✅

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 19:00 ,

Kamioncine

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 14:12 ,

Studio Monitor Yamaha HS5

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Maj 11:56 ,

c class 2009 ✅✅✅

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 14:00 ,

C class 3.0 benzin/gas

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 13:28 ,

ML 3.0 CDI 2006/7 Okazion

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 22:45 ,

c class 2009 ✅✅✅

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:31 ,

Mercedes Benz C

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 10:46 ,

Shitet Sprinter.

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Maj 13:24 ,

Benz 300 W124

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 18:13 ,

C 300

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 13:01 ,

Shitet Mercedes bench viti 2009 ne super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 22:14 ,

Mercedes - Benz C300

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:06 ,

Mercedez

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 17:11 ,

Mercedes benz C

8 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:26 ,

Okazion

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 17:58 ,

SHITET C300

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Pri 23:42 ,

Mercedes Benz C 300

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:58 ,

Mercedes - Benz C300

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:44 ,

Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 01:42 ,

shitet

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
26 Pri 12:02 ,

shes makine

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
25 Pri 20:58 ,

Shitet benz 300

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 14:49 ,

Shitet Benzi

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Pri 14:46 ,

Shitet Benzi

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 13:12 ,

SHITET MERCEDES BENZ 300 BEZIN-GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 20:02 ,

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Pri 03:43 ,

C class 300

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:12 ,

C 300 4Matic

1 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 15:51 ,

OKAZION Mercedes-Benz C300 4 Matic 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 13:12 ,

Shitet / nderrohet C klas 2010 AMG C300 4 matik

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 08:22 ,

Benz 410 pa letra

2 200 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 20:06 ,

C300 benzin gaz OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:29 ,

SHITET C-CLASS

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 17:34 ,

Shitet okazjon

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 15:06 ,

Shitet furgon sprinter

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 300 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione