Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 280

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 280 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 20:00
Linku:
,

Mercedes - Benz E class, Avangarde 280, EVO

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 13:45 ,

E 280 Evo Super Gjendje viti 2006 Automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

��C 280 4 Matic��

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:16 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:58 ,

Shitet evo 280 viti 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:10 ,

Mercedes E 280 Evo look , viti 2006 okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47 ,

Shitet ML

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:17 ,

E klas 280 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 19:19 ,

E 280 EVO

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 19:08 ,

Shitet E-Class 280 evo

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 22:16 ,

Shitet Mercedes-Benz Evo 280CDI

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 01:40 ,

E280 nderrohet

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:00 ,

Mercedes - Benz E class, Avangarde 280, EVO

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 16:47 ,

Shitet Evo 280

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 19:40 ,

Sprinter 208

3 700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Maj 08:32 ,

Mercedes Benz 280

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 19:48 ,

Okazionnn Mercedes Benz 280 V6 Automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 23:51 ,

Makina ekonomike PER QERA

45 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 00:55 ,

Shitet evo 2007 okazion

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:38 ,

Mercdes-Benz

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 07:10 ,

E280 CDI PANORAMA

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 18:30 ,

OKAZION!!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 16:11 Dyqani ,

Sel 280 3.0 nafte 1985 pa letra

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Pri 13:21 ,

Mercedes benz E280 benzin-gas

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 01:05 ,

Shitet evo okazion

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 23:27 ,

Mercedes-Benz w211

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 15:29 ,

SHITET

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:20 ,

��Okazion Mercedes Benz E-Class��

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 13:01 ,

W211 2008

6 000 EUR

13 Pri 22:45 ,

Mercedes benz 280

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:27 ,

Blej makina te perdorura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 11:03 Dyqani ,

Shitet Fugon Mercedes-Benz sprinter 1997 OKAZION

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
04 Pri 11:06 ,

Shitet makine private

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:51 ,

Shitet Evo 280 nafte

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 07:35 ,

Mercedes benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 23:01 ,

Shitet Mercedes Benz EVO

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 12:44 ,

Shitet makine auto funerale

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 11:02 ,

Benz

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 08:36 ,

mercedes benz 280

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 08:13 ,

cls

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 08:08 ,

Mercedes s280

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 09:03 ,

Shitet E class Evo 280 nafte

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 19:12 ,

Mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 12:20 ,

Shitet e class 280 cdi evo

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:47 ,

Sprinter 14+1

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Mar 22:45 ,

Shorty Mercedes’ Benz 280 EVO 0694089276

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 10:02 ,

Mercedes R class 280 cdi 5700 euro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 15:14 ,

E clas 280 4matik

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 14:46 ,

Shitet nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 07:08 ,

Super EVO 280 Shitet/Nderrohet

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 11:04 ,

Shitet e class..280 cdi..2006

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 280 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione