Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 270 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 270 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 12:28 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz 270 CDI çmimi��2.700€��

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 10:01 Makina , Durrës

shitet ml super super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 05:38 Makina , Durrës

shitet ml super super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 16:06 Makina , Durrës

Mercedes Benc

3 000 EUR

25 Pri 22:50 Makina , Durrës

Mercedez benz E270 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 13:13 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 18:35 Makina , Durrës

Benz E class

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 15:06 Makina , Durrës

Mersedez benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:49 Makina , Durrës

W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 16:00 Makina , Durrës

E klas

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 16:01 Makina , Durrës

Katerfenersh

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 22:12 Makina , Durrës

0682007055

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 19:21 Makina , Durrës

Shitet clk 270naft , viti2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 14:59 Makina , Durrës

C klas

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:47 Makina , Durrës

SHITET W211 270CDI

3 800 EUR

23 Jan 10:24 Makina , Durrës

Clk 270 Atomat

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 00:35 Makina , Durrës

Shitet ML 270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 09:37 Makina , Durrës

SHITET OSE NDERROHET E CLASS

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 21:37 Makina , Durrës

shitet ml super super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 07:39 Makina , Durrës

ML 270

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 20:59 Makina , Durrës

Super super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Jan 14:47 Makina , Durrës

Ml 270 diesel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 14:09 Makina , Durrës

Super super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 12:50 Makina , Durrës

Okazion Shitet benzi 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 21:15 Makina , Durrës

Mercedes benz e class 270

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 17:52 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E270 CDI

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 13:39 Makina , Durrës

Shitet Mercedez-Benz avantgarde 270 Full option

3 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Dhj 19:47 Makina , Durrës

super super gjendje

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 10:47 Makina , Durrës

Shitje

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Nën 09:46 Makina , Durrës

C-Class

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 07:15 Makina , Durrës

ML 270

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 19:27 Makina , Durrës

shitet ml 270 cdi

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 14:27 Makina , Durrës

mercedez benz

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:59 Makina , Durrës

mercedez ml 270disel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:41 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

3 600 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 12:14 Makina , Durrës

Benz E class

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 03:24 Makina , Durrës

0672002040 OKAZION MAKINE AUTO FUNERALI

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 18:55 Makina , Durrës

Mercedes 270 cdi

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 14:55 Makina , Durrës

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Sht 09:13 Makina , Durrës

Mercedes-benz E Class 270 diesel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 02:18 Makina , Durrës

Cmimi i diskutueshem

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 02:23 Makina , Durrës

Shitet makine Mercedez-Benz per arsye emigrimi.

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 16:00 Makina , Durrës

Shitet makine Mercedez-Benz E-class 270 per arsye emigrimi.

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 15:54 Makina , Durrës

‼️Okazion‼️Shitet Mercedez-Benz 3500€

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 22:45 Makina , Durrës

‼️Okazion‼️Shite Mercedez-Benz 3500€

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Gush 22:37 Makina , Durrës

E clas

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Gush 00:12 Makina , Durrës

Shitet per arsyje!!!!

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Korr 10:55 Makina , Durrës

Shitet Ose Nderrohet me makin me te vogel

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 00:08 Makina , Durrës

Aaa

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 16:07 Makina , Durrës

Mercedes benz E270

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 270 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione