Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 250 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:49 Makina , Tiranë

c class

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:27 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 Makina , Fier

Mercedes Benz E 212

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 Makina , Tiranë

Mercedes benz C250 80.000km

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 13:22 Makina , Korçë

Okazion

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:21 Makina , Durrës

w124 Shitet nderrohet e class

3 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:24 Makina , Tiranë

Shitet E class Amg Line

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:09 Makina , Tiranë

Shitet

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:57 Makina , Vlorë

Arredo design shpk Vlore-0677112502-paisje prof industriale

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 07:30 Makina , Vlorë

Paisje profesionale industriale te perdorura dhe te reja

677 112 502 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 07:30 Makina , Vlorë

PAISJE PROFESIONALE INDUSTRIALE RESTORANTE MARKETE etj

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:30 Makina , Fier

Paisje profesionale industriale-0677112502-Vlore

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:27 Makina , Vlorë

PAISJE PROFESIONALE ,RESTORANTE ,MARKETE ,BARE��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 06:44 Makina , Berat

Mercedes Benz 250 4-matic automat viti 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:41 Makina , Berat

Mercedes 250 bluetec viti 2014

17 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 23:10 Makina , Vlorë

Shitet mercedes Ml 16000 euro

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 23:10 Makina , Elbasan

W124 250D

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 19:23 Makina , Tiranë

Shitet Cls 250 viti 2012

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 18:51 Makina , Tiranë

Makinë Benz C250, automatike me nafte , dekumeta deri 2024

292 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 15:05 Makina , Bulqizë

Shitet okazion e 250 viti 1994

19 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 14:28 Makina , Durrës

MERCEDES C250

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 13:19 Makina , Tiranë

SHITET Mercedes Benz C 250

12 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 09:48 Makina , Tiranë

marim makina te perdorura

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Mar 09:19 Makina , Pogradec

Benz 250

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Mar 08:13 Makina , Berat

Shitet&nderrohet Mercedes benz 2500 Automat 1992 me letra

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 20:37 Makina , Pogradec

Shitet okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 19:37 Makina , Durrës

shitet makine funerali

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 18:53 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet c class benzin gaz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 18:50 Makina , Tiranë

Shitet okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 12:54 Makina , Durrës

Mercedes-Benz 250D

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Mar 16:14 Makina , Kurbin

⚡MercedesBenz E250 nafte automat⚡

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 15:34 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes GLK

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 14:24 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 09:04 Makina , Tiranë

Benzin Gaz model Amerikan

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 14:12 Makina , Vlorë

Shitet E Clas 220 Amg Line

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 23:00 Makina , Durrës

shitet funerali

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 00:34 Makina , Durrës

mercedez benz

1 980 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 19:05 Makina , Pogradec

W210

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 10:55 Makina , Tiranë

C-class 2011 Mercedes-Benz c250 4 matic

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 09:39 Makina , Fier

Shitet Mercedez Benz.

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Mar 15:48 Makina , Lezhë

Glk

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:30 Makina , Vlorë

Shitet benz 250

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 12:36 Makina , Fier

Mercedes Benz c-class

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Mar 11:26 Makina , Kucovë

W124 Kupe okazionn

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 21:18 Makina , Berat

Shitet nderrohet ben 250 viti1995 Automat me letra te prera

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Mar 20:51 Makina , Librazhd

Piste Vrapi Dhe Biciklete

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Mar 16:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 01:41 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz 2500 turbo viti 92 çmimi��2.400€��

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 10:54 Makina , Durrës

Mercedez-Benz

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 21:34 Makina , Shkodër

W124

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione