Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 250 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:32 Makina , Durrës

w124 Shitet nderrohet e class

3 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 14:28 Makina , Durrës

MERCEDES C250

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 19:37 Makina , Durrës

shitet makine funerali

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 12:54 Makina , Durrës

Mercedes-Benz 250D

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Mar 23:00 Makina , Durrës

shitet funerali

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 00:34 Makina , Durrës

mercedez benz

1 980 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 01:41 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz 2500 turbo viti 92 çmimi��2.400€��

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 10:54 Makina , Durrës

Mercedez-Benz

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 14:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz W115

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Shk 20:30 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz 200D

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 13:13 Makina , Durrës

Shitet letra pr 1 vit

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:44 Makina , Durrës

Mercedes Benz 250 CDI

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:20 Makina , Durrës

Benz w124 250d OKAZION❗️❗️

1 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 19:51 Makina , Durrës

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Jan 17:32 Makina , Durrës

Mercedes Benz

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 07:00 Makina , Durrës

Shitet nderrohet mercedez benc

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 08:28 Makina , Durrës

Shitet benz c class 202. Motorr 2.5. Automat.

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 19:20 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 17:43 Makina , Durrës

Shitet ose Ndrrohet W124 I Restauruar 0683947347

7 800 EUR

19 Nën 21:05 Makina , Durrës

Kamjonçine Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 06:13 Makina , Durrës

Mercedes benx

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 10:21 Makina , Durrës

Sprinter 313

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 16:18 Makina , Durrës

Shitet E250 TD

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 22:06 Makina , Durrës

shitet ne super gjendje

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 21:29 Makina , Durrës

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 22:39 Makina , Durrës

Mercedes benz ///AMG

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 18:56 Makina , Durrës

W210 ne shitje

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 18:20 Makina , Durrës

W210 ne shitje

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 12:48 Makina , Durrës

Benz

1 800 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:44 Makina , Durrës

E klss //AMG Mercedes Benz

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 17:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 200 Manual Viti 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 11:59 Makina , Durrës

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 16:20 Makina , Durrës

Shitet c class 202 automat 2.5. Naft. Super gjendje.

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 18:47 Makina , Durrës

Vetëm ndërrohet me makinë më të vogël.

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 18:47 Makina , Durrës

Vetëm ndërrohet me makinë më të vogël.

Viti: 1987
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Maj 18:44 Makina , Durrës

Vetëm ndërrohet me makinë më të vogël.

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 18:40 Makina , Durrës

Vetëm ndërrohet me makinë më të vogël.

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 14:39 Makina , Durrës

Shitet w124

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Pri 23:16 Makina , Durrës

shitet w124 automat 1994 2.5 naft 0685419387

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 15:44 Makina , Durrës

Mercedes-Benz 250D

04 Pri 19:52 Makina , Durrës

Shitet c class 2.5 naft automat ne gjendje shum te mir.

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 09:47 Makina , Durrës

I diskutshm

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 19:25 Makina , Durrës

I diskutshm

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 10:00 Makina , Durrës

I pa diskutushem 0682007055

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 19:45 Makina , Durrës

Benz 250 W124

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:33 Makina , Durrës

E clas viti 99 tel 0693029029 durres

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:46 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz 250 OKAZION

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 20:51 Makina , Durrës

Mercedes Benz w124

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 12:56 Makina , Durrës

Shitet okazion Mercedes-Benz w210

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione