Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 240 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 240 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:03 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA TE NDRYSHME

Online
Sot 10:47 Makina , Durrës

Okazion benz 240 viti 80

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 12:27 Makina , Durrës

Okazion

3 300 EUR

25 Maj 11:02 Dyqani Makina , Durrës

240 i restauruar Pa letra 300 000 leke i diskutueshem

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
14 Maj 13:29 Makina , Durrës

Merzedes Benz C Class 250 4Matic

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 09:22 Makina , Durrës

furgon 307 okazion

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Mar 22:57 Makina , Durrës

mercedes 240

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 05:14 Makina , Durrës

Shitet Mercedez Benz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 23:02 Makina , Durrës

mercedes w123

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 14:45 Makina , Durrës

Shitet

3 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 15:20 Makina , Durrës

Makin

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 14:56 Makina , Durrës

Makin

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 12:55 Makina , Durrës

Mercedes benz w123 me dokumenta e taksa te paguara

5 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:23 Makina , Durrës

C 240 shitet ose ndrohet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 14:10 Makina , Durrës

Fugon 208

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 18:27 Makina , Durrës

Shitet

2 500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 08:56 Makina , Durrës

Shitet C-class 240

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 15:24 Makina , Durrës

shitet mercedes benz c class

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 10:15 Makina , Durrës

➡️��SHITET BENZ 204��

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 04:17 Makina , Durrës

makine funerali benc . gjendje pune

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 20:15 Makina , Durrës

Benc c klas

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 19:57 Makina , Durrës

Mercedes Benz 240d 1979

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 19:37 Makina , Durrës

Benz 240 d

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 15:16 Dyqani Makina , Durrës

Shitet 240 1982

130 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Nën 15:15 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz 240

12 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
05 Tet 14:00 Makina , Durrës

Mercedez benz

1 000 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 20:12 Makina , Durrës

Benz

1 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 15:03 Makina , Durrës

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Sht 17:48 Makina , Durrës

Mercrdes Benz 240

5 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 19:56 Makina , Durrës

benz 240 benzin gaz

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:36 Makina , Durrës

benz 240 benzin gaz

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 12:14 Makina , Durrës

Furgon Mercedes

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 15:02 Makina , Durrës

Mercedes A-Clas160

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 20:24 Makina , Durrës

Mercedes benz 2400

13 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 16:48 Makina , Durrës

Mercedes benz 240d

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 21:35 Makina , Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 240 W123

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Gush 10:33 Makina , Durrës

Mercedez 240 Bezin+Gaz

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 18:41 Makina , Durrës

Mercedez benz pa dogan

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 09:53 Makina , Durrës

Shitet

5 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Maj 20:50 Makina , Durrës

Mercedez benz. Benzin.gaz

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 11:28 Makina , Durrës

Mercedez

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 18:10 Makina , Durrës

Mercedez

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 12:17 Makina , Durrës

Shitet

5 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Pri 22:28 Makina , Durrës

Shitet

Viti: 1983
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Pri 16:25 Makina , Durrës

Shitet

Viti: 1983
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Shk 16:02 Makina , Durrës

Mercedes benz

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 19:40 Makina , Durrës

C class benzine gaz

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 22:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C class Benzin /Gaz I Diskutushem

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 19:05 Makina , Durrës

Shitet makina

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 09:22 Makina , Durrës

w203 benzine gaz

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 240 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione