Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:05 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Makina , Shkodër

SHITET C CLASS 220 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 Makina , Shkodër

Mercedez

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:04 Makina , Shkodër

Shitje Makine

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:54 Makina , Shkodër

Mercedes 4 feneresh

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 11:27 Makina , Shkodër

Shitet E220

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:01 Makina , Shkodër

Mercedes C 220 viti 2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:10 Makina , Shkodër

E class

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:58 Makina , Shkodër

Mercedes

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:55 Makina , Shkodër

Shitet ndrrohet me golf 5

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 12:04 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 10:58 Makina , Shkodër

e class

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:43 Makina , Shkodër

EVO AVANGARD

7 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 17:01 Makina , Shkodër

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 18:30 Makina , Shkodër

shitet fugoni!!

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 15:03 Makina , Shkodër

C klass 220

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 09:52 Makina , Shkodër

Shitet makine funerale 6000 Euro

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 12:58 Makina , Shkodër

Okazion

65 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 08:18 Makina , Shkodër

Mercedes benz sprinter

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Shk 21:24 Makina , Shkodër

Shitet ose ndërrohet me 6 vendesh

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 21:18 Makina , Shkodër

Shitet ose ndërrohet me 6 vendesh

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:14 Makina , Shkodër

Mercedes Kamjocin 200/Mercedes cclass220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:15 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 18:35 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 18:38 Makina , Shkodër

Shitet Benz Mercedez

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 09:27 Makina , Shkodër

Mercedez benz

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:51 Makina , Shkodër

Mercedes benz

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 13:29 Makina , Shkodër

Makina

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 12:32 Makina , Shkodër

Makina

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 23:41 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz E-Klasse E220

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:50 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me golf 5

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 11:45 Makina , Shkodër

Shtitet : Mercedes Benz

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 10:14 Makina , Shkodër

Shitet Sprinter 311cdi 2003

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Jan 10:23 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E class 220

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 07:27 Makina , Shkodër

Benz E 220 cdi avangard

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 12:55 Makina , Shkodër

mercedes

3 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 11:18 Makina , Shkodër

Shitet pajisje tatuazhi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 18:41 Makina , Shkodër

Mercedes E class 220

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 20:21 Makina , Shkodër

E class evo 220

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 15:01 Makina , Shkodër

Shitet C-Class viti 2003 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 07:59 Makina , Shkodër

MERCEDES-BENZ

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:04 Makina , Shkodër

MB Sprinter 513 Karrotrec

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 22:41 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me automat

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 02:23 Makina , Shkodër

Shitet ose ndërrohet me 6 vendesh

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 08:16 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz E-Klasse E220

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 16:53 Makina , Shkodër

OKAZION MERCEDES-BENZ W211

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 21:48 Makina , Shkodër

Makina eshte ne gjendje shum te mir me gjitha sherbimet e be

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 22:33 Makina , Shkodër

Fugon 208 14+1

3 600 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Dhj 08:57 Makina , Shkodër

Shitet !

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 14:34 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione