Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz 220 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 12:38
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C class 220

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:21 Makina , Tiranë

Benc

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:11 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET….E class 2011,nafte 2.2��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Mercedes 2010 naft 220 okazion 11000 euro ska diskutim

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

MERCEDEZ 204 C-KLAS VITI 2011 ME 122 000 KM

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:21 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automt

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Mercedes benz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Mercedes benz

26 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Pogradec

Shitet ose nderrohet c klass 220

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Benz

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Fier

W210

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:18 Makina , Fier

MERCEDES BENZ C-CLASS 220CDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Benz c class 220 naft evo viti 2005 super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ 220 CDI VITI 2000 MANUAL

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Pogradec

w210 super gjendje

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

E 220 nafte super gjendje.

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:13 Makina , Vlorë

C clas 220 automat

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:13 Makina , Korçë

Shitet Mercedes w202 cdi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:06 Makina , Fier

Evo 220

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Mercedes benz 220

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Mercedes benz 220.

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

E 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:00 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz C-class Super gjendje “Okazion”

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI SW

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MAKINË MERCEDES GLK 220 ME NAFT

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Automatik

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Makina , Vlorë

BENZ 220 AUTOMATIK 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 CDI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Makina , Tiranë

SHITET C KLAS VITI 2006 AVANGARDE AUTOMAT FULL

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 Makina , Durrës

Mercedez Benz W204 0689400000

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Makina , Durrës

GLK

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 Makina , Durrës

Glk

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:36 Makina , Lezhë

Shitet benzi 2003 look evo

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:36 Makina , Lezhë

Shes viton ne gjendje te shkelqyer...viti 2007..0685613129

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:35 Makina , Berat

Mercedes Benz 220 automat viti 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:35 Makina , Berat

Mercedes B klase 220 automat viti 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:33 Makina , Berat

Mercedes Benz 220 automat viti 2014

17 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:33 Makina , Berat

Mercedes Benz 220 automat viti 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:33 Makina , Berat

Mercedes c klase 220 bluetec viti 2014

19 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:32 Makina , Berat

Mercedes Benz 220 automat viti 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:31 Makina , Berat

Mercedes Benz e220cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:30 Makina , Tiranë

Shitet C Class 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Makina , Korçë

Shitet Okazionn Benz W204��

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:26 Makina , Korçë

BENZ 220

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:23 Makina , Durrës

Shitet c clas 2008

6 299 EUR

Dje 23:44 Makina , Shkodër

Mercedez

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

Shes sprinter 315 cdi vene 8+1 viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

SHES OKAZJON SPRINTER 413 VITI 2006 vene 32+1

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione