Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:44 Makina , Lushnjë

E class 2011,nafte 2.2��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:55 Makina , Lushnjë

C class

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 10:30 Makina , Lushnjë

Shitet ne gjendje super

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 16:29 Makina , Lushnjë

mercedes 220 automatik

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:38 Makina , Lushnjë

Benc c clas

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:57 Makina , Lushnjë

mercedes w204 avangard 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:44 Makina , Lushnjë

Mercedes W212 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 11:09 Makina , Lushnjë

Mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 01:40 Makina , Lushnjë

202 me letra deri ne shator viti 2000 kambio automat -+_

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 00:45 Makina , Lushnjë

Mercedec benz c220 avantgarde

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 12:14 Makina , Lushnjë

Mercedec benz c220 avantgarde

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 14:43 Makina , Lushnjë

mercedes 220 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 11:08 Makina , Lushnjë

Mercedes 220 AMG paket

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 08:52 Makina , Lushnjë

Goma nr 15/65/195 akull te reja viti 2022

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 21:06 Makina , Lushnjë

Avangard automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:28 Makina , Lushnjë

����Sprinter 311����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 12:41 Makina , Lushnjë

SHITET

2 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 10:56 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz W203 c220 4000 Euro

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 17:42 Makina , Lushnjë

Benz CDI 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 12:50 Makina , Lushnjë

Meredes W203

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:07 Makina , Lushnjë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 19:11 Makina , Lushnjë

shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:50 Makina , Lushnjë

C clas

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:29 Makina , Lushnjë

Shitet!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 11:28 Makina , Lushnjë

202 class 220 Cdi kambio atomat tip tronik +-fundi viti2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 19:52 Makina , Lushnjë

Benc 220

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 20:00 Makina , Lushnjë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Jan 19:35 Makina , Lushnjë

����Sprinter����

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 14:22 Makina , Lushnjë

Mercedes benz avangarde c klass w204 AUTOMAT 220 cdi naft

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 21:21 Makina , Lushnjë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 15:18 Makina , Lushnjë

Benc 220 cdi

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 10:09 Makina , Lushnjë

Benc 204

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 11:41 Makina , Lushnjë

Mercedes benz c200

2 500 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:16 Makina , Lushnjë

Mercedes c clase avantgarde me dogan te paguar

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 20:38 Makina , Lushnjë

Mercedes benz

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 20:17 Makina , Lushnjë

Mercedes benz w203

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 12:13 Makina , Lushnjë

Benc 220

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 07:32 Makina , Lushnjë

Shitet ne gjendje shume te mire.

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 06:24 Makina , Lushnjë

E clas 211 2005 Luk AMG

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 17:30 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 21:00 Makina , Lushnjë

Benc

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 13:43 Makina , Lushnjë

Shitet vito 220 115 2004 0694625579

4 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 10:55 Makina , Lushnjë

Shitet per arsye Mos perdorimi vito 4500 lek 0694625579

4 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 10:24 Makina , Lushnjë

Benze

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 20:24 Makina , Lushnjë

Mercedes benz W203 c klas 220 naft evo AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 19:49 Makina , Lushnjë

Sprinter 315

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Gjendje: I ri
18 Tet 10:32 Makina , Lushnjë

Shitet benzi 220 viti 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 21:38 Makina , Lushnjë

����Sprinter 211����

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 19:24 Makina , Lushnjë

C-class 220

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 22:06 Makina , Lushnjë

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione