Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:33 Makina , Kukës

Mercedes Benz E Class 2008 avantgarde automatik

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:53 Makina , Kukës

Mercedes avngard 220 cdi viti 2008 targa huja

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:15 Makina , Kukës

Shitet

1 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 07:29 Makina , Kukës

Okazion

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Sht 23:21 Makina , Kukës

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 14:26 Makina , Kukës

Shitet

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 17:22 Makina , Kukës

MB-w212 2013 Automatik

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 12:08 Makina , Kukës

Shes makinat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 21:02 Makina , Kukës

Shitet

2 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Gush 17:32 Makina , Kukës

Shitet

1 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 13:22 Makina , Kukës

Shitet Mercedes Benz C-Class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:10 Makina , Kukës

Mercedes e220cdi amg

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 10:32 Makina , Kukës

Mercedes benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 11:59 Makina , Kukës

W210

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 00:21 Makina , Kukës

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 17:24 Makina , Kukës

shitet

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 18:23 Makina , Kukës

W203 Sapo ardhur

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 01:06 Makina , Kukës

Mercedes-Benz Te sapo ardhur����

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 20:41 Makina , Kukës

E klas

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:31 Makina , Kukës

Katerfenershe

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 01:52 Makina , Kukës

MB-w203

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 01:49 Makina , Kukës

MB-w212 Me dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 19:57 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 22:01 Makina , Kukës

Mercedes Benz E Class 2014

18 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:42 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 20:45 Makina , Kukës

�� E AUTOMAT NAFT ��

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 20:49 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 23:10 Makina , Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:24 Makina , Kukës

⚡AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 11:57 Makina , Kukës

✅ E 220 AUTOMAT CDI ✅

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 21:04 Makina , Kukës

w203

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 20:45 Makina , Kukës

⚡AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 20:12 Makina , Kukës

Shitet C-CLASS 220

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 19:37 Makina , Kukës

Shitet C class 2010 Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 14:51 Makina , Kukës

MB W203 c220 EVO

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 17:01 Makina , Kukës

shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 22:08 Makina , Kukës

E 220 CDI AUTOMAT

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 17:44 Makina , Kukës

Mercedes-Benz Sprinter 408

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:16 Makina , Kukës

Shitet Nderrohet Mercedes Benz E220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 00:36 Makina , Kukës

Mercedez

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 00:36 Makina , Kukës

Benz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 22:46 Makina , Kukës

Mercedes-Benz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Jan 22:53 Makina , Kukës

Mercedes-Benz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Jan 22:38 Makina , Kukës

203

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 20:59 Makina , Kukës

shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 17:03 Makina , Kukës

MB w212 E220

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 16:48 Makina , Kukës

MB-w204

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 17:52 Makina , Kukës

Auto Matmuja

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 16:57 Makina , Kukës

w204 Me dogane

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 12:51 Makina , Kukës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione