Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:54 Makina , Krujë

Shitet Fugoni

4 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 08:10 Makina , Krujë

c class 2012

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 09:07 Makina , Krujë

Mercedez benz

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 01:09 Makina , Krujë

Sprinter 211 i mesem 220

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 17:47 Makina , Krujë

Mercedez-Benz 220

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 21:11 Makina , Krujë

Vito turer

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Dhj 10:58 Makina , Krujë

Shitet ose nderrohet me makin me te vogel

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 16:40 Makina , Krujë

202 cdi viti 2000 letrra der ne shtatore

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 15:06 Makina , Krujë

Shtitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 19:51 Makina , Krujë

Mercedes Benz w203

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 19:33 Makina , Krujë

Mercedez Benz CDI Evo 220, viti 2006 , automat ,naft.

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 17:18 Makina , Krujë

Shitet benz 220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 14:36 Makina , Krujë

Benc 220

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 18:20 Makina , Krujë

Shes mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Gush 16:36 Makina , Krujë

Mercedes Benz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Gush 18:09 Makina , Krujë

SPRINTER 516 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 10:26 Makina , Krujë

Mercedes benz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 08:42 Makina , Krujë

Mercedez benz

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 15:56 Makina , Krujë

C class 220 Automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 18:14 Makina , Krujë

shitet vito 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 19:07 Makina , Krujë

Shitet makina

1 600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 19:20 Makina , Krujë

Mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 08:55 Makina , Krujë

Mercedez Benz Cklas 220

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 10:16 Makina , Krujë

shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 17:12 Makina , Krujë

shitet ose ndrohet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 16:40 Makina , Krujë

shitet ose ndrohet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 18:17 Makina , Krujë

shitet Mercedez Benc 220

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 18:13 Makina , Krujë

shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 17:55 Makina , Krujë

Sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 19:13 Makina , Krujë

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 12:17 Makina , Krujë

Sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:41 Makina , Krujë

Mercedez-Benz Automatik

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 18:16 Makina , Krujë

Shitet Mercedez Benz avangardë 220

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 11:15 Makina , Krujë

Mercedez benz c 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 15:02 Makina , Krujë

Mercedez-Benz Autoamatik

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 11:05 Makina , Krujë

Mercedes Benz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 06:09 Makina , Krujë

Shitet makina

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 08:07 Makina , Krujë

Sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 20:54 Makina , Krujë

Mercedez benz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 23:22 Makina , Krujë

Shitet

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 19:28 Makina , Krujë

Mercedes

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 14:11 Makina , Krujë

okazion

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Dhj 12:50 Makina , Krujë

Makina esht ne gjendje perfekte letra te prera per 1 vit..

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 20:02 Makina , Krujë

mercedez benz evo

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 19:10 Makina , Krujë

Shitet e class 220 okazion arsye emigrimi

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 17:21 Makina , Krujë

Mercedes Benz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 00:19 Makina , Krujë

Mercedez benz

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 15:02 Makina , Krujë

Mercedes Benz 220 Cdi 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 20:42 Makina , Krujë

E Class 2013 super gjendje

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Nën 12:10 Makina , Krujë

okazion benc c klass pa letra

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione