Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:02 Makina , Korçë

Okazion Benz C220

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 12:53 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz w203 0695632767

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 13:13 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 2.2 EVO 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 12:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 2.2 EVO 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 14:04 Makina , Korçë

Mercedes BenZ

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 11:25 Makina , Korçë

C Class W 204

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 19:29 Makina , Korçë

Shitet benci

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 22:40 Makina , Korçë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 17:11 Makina , Korçë

Vito

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 16:59 Makina , Korçë

Shitet mercedez benz

500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 15:49 Makina , Korçë

Shitet EVO 220

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 08:57 Makina , Korçë

Shitet Mercedes w202 cdi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 17:14 Makina , Korçë

Ndrohet makina

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 16:03 Makina , Korçë

Shitet EVO 220

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 00:26 Makina , Korçë

BENZ 220

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 18:20 Makina , Korçë

Mercedez Benz

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 12:05 Makina , Korçë

mercedez benz c klas amg

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 18:33 Makina , Korçë

Shitet EVO 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 19:41 Makina , Korçë

Mercedes Benz 220

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 08:32 Makina , Korçë

SHITET BENC KARAVAN SUPER GJENDJE

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 22:59 Makina , Korçë

Mercedez 210

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Mar 21:51 Makina , Korçë

Mercedes benc

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 14:27 Makina , Korçë

Mercedez benz sprinter

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 07:43 Makina , Korçë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 20:51 Makina , Korçë

mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:34 Makina , Korçë

Mercedes benz E220 avangarde

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 17:06 Makina , Korçë

Mercedes w210

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Mar 15:39 Makina , Korçë

Benz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 23:33 Makina , Korçë

Shitet EVO 220

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 20:21 Makina , Korçë

Mercedes Benz

6 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 16:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E-class 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 19:56 Makina , Korçë

Benx

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:29 Makina , Korçë

Kama

3 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 12:46 Makina , Korçë

Shitet

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 19:18 Makina , Korçë

Benz 220

2 800 EUR

12 Shk 15:16 Makina , Korçë

C Class W 204

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 13:06 Makina , Korçë

Mercedes Benz 220

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 17:23 Makina , Korçë

shitet mercedes Benz per arsye emigrimi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 16:11 Makina , Korçë

Sprinter 312d

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Shk 16:09 Makina , Korçë

mercedez sprinter 514

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:35 Makina , Korçë

Mercedez Benz

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 11:25 Makina , Korçë

Mercedes benz 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 10:54 Makina , Korçë

Mercdes benz c220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 18:54 Makina , Korçë

Shes mersedez benz

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 10:53 Makina , Korçë

Mercedes elegance

28 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:14 Makina , Korçë

SHITET

3 100 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 22:04 Makina , Korçë

Shitet mercedes benc nafte 250 turbo interkul ne gjendje sh

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 14:42 Makina , Korçë

Shitet Mercedes 220 Automat

3 500 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 19:20 Makina , Korçë

Mersedes-Benz

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 14:50 Makina , Korçë

C class 220

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione