Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:18 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz C-class Super gjendje “Okazion”

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Makina , Durrës

Shiten vape me cmime shumice[crystal,winkbar}

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes c-class sport edition 2.2 nafte automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:07 Makina , Durrës

GLK

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Makina , Durrës

Glk

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 Makina , Durrës

Shitet c clas 2008

6 299 EUR

Dje 17:05 Makina , Durrës

Mercedez Benz W204 0689400000

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Makina , Durrës

Per arsyse emigrimi

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:24 Makina , Durrës

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:07 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 11:25 Makina , Durrës

OKAZION : Shitet mercedes benz c class. Motorr EVO

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 23:01 Makina , Durrës

Shitet mercedes bens 220 d

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 20:27 Makina , Durrës

Blej makina te t gjitha llojeve ….

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 20:21 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz C220 Automat

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:17 Makina , Durrës

Evo-220-Cdi

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 13:54 Makina , Durrës

Mercedez Benz (204) Motorr 220 CDI Avangard Viti 2008 Kambio

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 13:08 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:17 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz w203

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:55 Makina , Durrës

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 18:15 Makina , Durrës

Mercedes Benz Evo

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:49 Makina , Durrës

Automat 2.2 cdi 0682007055

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 23:01 Makina , Durrës

��Shitet fugoni�� per arsye emigrimi

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:01 Makina , Durrës

Shitet Fugoni Sprinter

5 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 21:39 Makina , Durrës

✅ SHITET OKAZION ✅

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 20:35 Makina , Durrës

W202 Automat

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 17:37 Makina , Durrës

Okazion

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:17 Makina , Durrës

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 19:58 Makina , Durrës

w204

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 16:34 Makina , Durrës

Shitet mercedez benz evo 220 2008

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 16:28 Makina , Durrës

Okazion

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:25 Makina , Durrës

shitet benzi

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 07:33 Makina , Durrës

Shitet mercdez benz viti 2008 220 naft

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 21:11 Makina , Durrës

shitet benz 220 katerfenersh

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 10:36 Makina , Durrës

Mercedes-Benz Sprinter 220 Frigo

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:03 Makina , Durrës

Shitet�� Mercedez-Benc��

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:48 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz 220

10 200 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:13 Makina , Durrës

C class 220

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:13 Makina , Durrës

C klas

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:13 Makina , Durrës

2600€

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 09:24 Makina , Durrës

Mercedes benz c class 220

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 08:50 Makina , Durrës

evo 2006 3.500€ okazion 0682007055 me dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 11:21 Makina , Durrës

��Shitet E class automat cmimi i diskutushem

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 20:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz w203 look amg

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 21:50 Makina , Durrës

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:20 Makina , Durrës

Mercedes

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 13:02 Makina , Durrës

Shitet mercedez benc super gjendje full

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 16:46 Makina , Durrës

Super okazion 0693518222

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 12:24 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 220 Ne shitje

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 00:01 Makina , Durrës

W202!

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 17:57 Makina , Durrës

C202 CDi super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione