Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 200 | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 23:24 Makina , Vlorë

Okazion !! Mercedez benz c200 ,Kambio Automat,letra te prera

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 21:31 Makina , Vlorë

Okazion!!Mercedez- benz c class 200 nafte .Kamio Automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 21:02 Makina , Vlorë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Maj 14:47 Makina , Vlorë

OKAZION Shitet Benz C class 4500€

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 22:36 Makina , Vlorë

Mercedes benz vito

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 16:03 Makina , Vlorë

SHITET Mercedes Benz 4600€ (I DISKUTUESHEM)

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 11:12 Makina , Vlorë

Shitet Benz C class 4600€

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 10:58 Makina , Vlorë

Uije fthot vlore

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 12:23 Makina , Vlorë

Mercedes E 200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 10:28 Makina , Vlorë

Benc 200 naft me letra

2 300 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Mar 11:01 Makina , Vlorë

Okazion Shitet Autobot Nafte pa letra

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 17:31 Makina , Vlorë

C class 200

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 12:21 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C204

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 10:21 Makina , Vlorë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 23:43 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 17:54 Makina , Vlorë

Mercedes Benz A class

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 08:56 Makina , Vlorë

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 10:11 Makina , Vlorë

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 10:39 Makina , Vlorë

Mercedes Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 21:17 Makina , Vlorë

Super OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 09:22 Makina , Vlorë

Mercedes Benz A class

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 17:50 Makina , Vlorë

W203

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:45 Makina , Vlorë

Mercedes-benz b class

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 10:20 Makina , Vlorë

Mercedes Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 15:53 Makina , Vlorë

Mercedes Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 22:47 Makina , Vlorë

OKAZION!

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 13:51 Makina , Vlorë

✅Okazioooon ✅

17 500 EUR

17 Dhj 11:16 Makina , Vlorë

Mateo

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 16:45 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes-Benz C200

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Dhj 11:01 Makina , Vlorë

C CLASS 2013 SAPOARDHUR

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 17:37 Makina , Vlorë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 18:57 Makina , Vlorë

B class

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 14:50 Makina , Vlorë

Mercedes C200 AUTOMAT NAFTE EVO2005_FULL OPT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 12:44 Makina , Vlorë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 00:12 Makina , Vlorë

Mercedes C200 Automat Evo_PERFEKTE

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 14:10 Makina , Vlorë

Shiten 4 makina

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 19:46 Makina , Vlorë

Mercedes Benz (2.0 Gaz-Benzin)

3 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 21:48 Makina , Vlorë

Mercedes C200 Nafte AUTOMAT_FULL OPTIONS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 21:25 Makina , Vlorë

Mercedes C200 Nafte AUTOMATIKE 2005 FULL

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 18:16 Makina , Vlorë

B class

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 18:16 Makina , Vlorë

B Class

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 12:44 Makina , Vlorë

B class

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 18:37 Makina , Vlorë

Shitet Okazion

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 13:19 Makina , Vlorë

Benz W123

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 01:20 Makina , Vlorë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 21:03 Makina , Vlorë

Benz 200D naft

1 200 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Gush 21:19 Makina , Vlorë

Okazion

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 15:40 Makina , Vlorë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 12:31 Makina , Vlorë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 18:03 Makina , Vlorë

Shitet-Nderohet

2 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 200 | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione