Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 200 | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 20:47 Makina , Berat

Mercedes Benz 200

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 13:20 Makina , Berat

SHITET GLA FULL OPSION 2014

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 12:03 Makina , Berat

Shitet

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 11:39 Makina , Berat

Mercedes C-class

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 20:36 Makina , Berat

Benz c class

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 14:43 Makina , Berat

Fugon

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 10:07 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:38 Makina , Berat

Mercedez benz w204

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 13:51 Makina , Berat

Mercedez-benz w203

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 12:20 Makina , Berat

Benx 1-sh

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 15:44 Makina , Berat

C class sport edition 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:33 Makina , Berat

Okazion makin ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:41 Makina , Berat

shitet mercedes benz 200

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Mar 23:01 Makina , Berat

Mercedes203 c 200 naft

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 11:11 Makina , Berat

SHITET MAKINA MERCEDES-BENZ

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:14 Makina , Berat

Mercdes benz c class 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:38 Makina , Berat

Shitet Nderohet

7 509 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:50 Makina , Berat

Classic Mercedes 200D 1987 - Stil i përjetshëm, performancë

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 15:19 Makina , Berat

Shitet per pjese

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 15:18 Makina , Berat

E klas W211

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 12:49 Makina , Berat

C class 200 cdi sport edition

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 20:46 Makina , Berat

C class 200 cdi sport edition

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 14:39 Makina , Berat

Shuma e diskutushme

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Dhj 18:40 Makina , Berat

Mercedes benz b class

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:43 Makina , Berat

Mercedez Benz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 14:43 Makina , Berat

Mercedez Benz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 16:53 Makina , Berat

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 21:01 Makina , Berat

Benz C class

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 20:52 Makina , Berat

Mercedes Benz A class

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 10:51 Makina , Berat

ne gjendje shum te mir

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Nën 14:31 Makina , Berat

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 15:38 Makina , Berat

E-Class W211

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 12:24 Makina , Berat

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 20:05 Makina , Berat

mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Nën 19:20 Makina , Berat

C Class ne shitje

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:21 Makina , Berat

Shitet mercedez benz c 200 cupe

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 17:34 Makina , Berat

C-KLAS 200NAFT

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 12:37 Makina , Berat

Eclas 2000 naft

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:22 Makina , Berat

Benz c200

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 21:53 Makina , Berat

Shitet makinë Mercedes-Benz

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 13:49 Makina , Berat

Shitet makinë Mercedes-Benz

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 13:16 Makina , Berat

Shitet E class 2010 Look 2015

10 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 15:52 Makina , Berat

fugon mallrash

3 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 19:53 Makina , Berat

MERCEDEZ BENZ C200 CDI ME PORTOBAGAZH

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:36 Makina , Berat

C class w203

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 18:49 Makina , Berat

MERCEDES-BENZ E200

1 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Maj 20:27 Makina , Berat

Benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 15:21 Makina , Berat

Shitet Mercedes-Benz C class 200

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:25 Makina , Berat

Mercedes B Class 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 15:53 Makina , Berat

C200

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 200 | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione