Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 12:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedens-Benz

3 700 EUR


Sot 16:05 Makina , Tiranë

Mercedes benz b klas blueeficency viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:02 Makina , Tiranë

Mercedes B klas Nafte Automat 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

Benz c class 200 motorr i thjesht viti 2008 gjendje perfekte

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

MERCEDES 200 TURBO BENZIN GAZ 2007 SUPER EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

Mercedes 200

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Mb c class

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina , Shkodër

shitet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

Shitur

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Shitet Benz

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:02 Makina , Korçë

Shitet ose nderohet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:32 Makina , Lushnjë

Full option C 200 avantgarde nga Belgjika����

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 Makina , Pogradec

Shitet C Klass automat shitet ndrohet

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:09 Makina , Tiranë

Shitet&ndrohet

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 123

12 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:37 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C Klas Manual

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Fier

Sprinter 8+1 Benzin Gaz 2012

15 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:13 Makina , Tiranë

Mercedez Benz 200 naft

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 Makina , Fier

Mercedes benz c200 nafte shum ekonomik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Makina , Korçë

Mercedes Benz

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:08 Makina , Tiranë

Mercedes 200

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W204 OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina , Gramsh

Benz W124 [ Letra per 1 vit ]

2 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:23 Makina , Gramsh

Benz W124 Letra per 1 vit

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:34 Makina , Shkodër

B clas

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:32 Makina , Tiranë

Makine Automatike Gaz Benzine

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:02 Makina , Durrës

SHITET C class i 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Makina , Tiranë

Shes B Clas

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:32 Makina , Lezhë

Mercedes-benz 200 nafte i sapo ardhur nga franca

6 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:30 Makina , Tiranë

Pjese kembimi clk

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 18:11 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz w 204 i 2009 , me look te 2012.

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:00 Makina , Elbasan

Shitet

4 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Qer 16:46 Makina , Lushnjë

Shitet okazion

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:45 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 11:44 Makina , Elbasan

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 11:34 Makina , Tiranë

Okazion

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 10:07 Makina , Vlorë

Okazion !! Mercedez benz c200 ,Kambio Automat,letra te prera

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 07:44 Makina , Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 00:01 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 22:58 Makina , Fier

Sprinter 5+1 Benzin Gaz 2012

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Qer 21:57 Makina , Malësi e Madhe

✔️Shitet W124 okazion✔️

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 21:54 Makina , Korçë

Mercedes Benz 124

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 00:52 Makina , Tiranë

Shitet Mercedenz Benz B class

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:55 Makina , Tiranë

OKAZIONN

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 21:55 Makina , Tiranë

Shitet Mercedenz Benz B-class

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:42 Makina , Tiranë

mercedes c klas

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 15:43 Makina , Shkodër

shitet per arsye mosperdorimi

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Qer 15:36 Makina , Tiranë

Mercedez-benz w203

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 12:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Coupe 200 Kompresor ☎️0686631006☎️

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione