Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz 190 në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej Mercedes-Benz 190 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz 190 ne shitje me çmimet më të volitshme. Mercedes-Benz 190 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kërkimit per marken apo modelin qe ju duhet.Sot 21:48 Makina , Elbasan

Mercedez Benz 190

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:32 Makina , Gjirokastër

Mercedez Benz 190

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:23 Makina , Fier

ATEGO 817

18 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:34 Makina , Tiranë

SHITET FURGON MERCEDES BENZ

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 17:36 Makina , Berat

Shitet makina

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Mar 08:16 Makina , Tiranë

Pjes per benza w201 w124

11 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 13:16 Makina , Tiranë

Shitje ose nderohet

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 11:16 Makina , Krujë

Shitet benz 190

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 18:31 Makina , Durrës

Mercedez Benz Vito 2001

4 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 23:01 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz 190

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 08:35 Makina , Krujë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:47 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 11:37 Makina , Tiranë

Oltimer

17 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 01:41 Makina , Tiranë

Shitet!

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 00:46 Makina , Tiranë

Shitet!

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 00:44 Makina , Korçë

Shitet karroce makinash me cikrik dhe organelo

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 18:58 Makina , Berat

Shiter

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:51 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 10:32 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 08:01 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 19:51 Makina , Tiranë

Mercedez benc 190

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 14:56 Makina , Elbasan

Shitet b class 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 16:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 190 ‼️CMIMI OKAZION‼️ Cel: 0682002929

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:49 Makina , Fier

Shitet Mercedes - Benz

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 19:30 Makina , Tiranë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:18 Makina , Tiranë

Shitet 190

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Shk 11:41 Makina , Tiranë

OKAZION B CLASS 3.600 EURO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 19:15 Makina , Elbasan

Shitet b class

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 11:45 Makina , Korçë

Mercedez Benz 190 D

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 23:07 Makina , Tiranë

Shitet A Class

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:24 Makina , Tiranë

Shitet 190 ne gjendje perfekte

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 17:35 Makina , Tiranë

Shitet 190

1 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 17:31 Makina , Tiranë

Shitet 190

1 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Shk 20:49 Makina , Tiranë

U shit flm merjBenc 190 nafte manual

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Shk 12:18 Makina , Tiranë

Makinë Mecedens-Bens, B- Class.

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:45 Makina , Elbasan

Shitet

170 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 09:41 Makina , Tiranë

Mercedes 190

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 11:36 Makina , Elbasan

B klass

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 17:27 Makina , Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:40 Makina , Përmet

190

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 00:40 Makina , Gjirokastër

190

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 13:28 Makina , Tiranë

Benz 190

210 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 17:47 Makina , Durrës

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 10:14 Makina , Elbasan

Okazion Mercedes Benz 190

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Jan 19:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 190E

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 14:57 Makina , Elbasan

Mercedes benc 190

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 11:17 Makina , Durrës

Benc 190 super gjendje

3 500 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 20:32 Makina , Tiranë

Shitet

3 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 19:58 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes-Benz 190 ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes-Benz 190 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Mercedes-Benz 190 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz 190 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz 190 ne shitje apo modele Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë Kërko Mercedes-Benz 190 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz 190


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes-Benz 190 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime C class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione