Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me qera në gjithë Shqipërinë vetëm në MerrJep.al

Audi , 9
Bentley , 1
BMW , 6
Cadillac , 4
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 10
Fiat , 4
Ford , 5
GMC , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Kia , 7
Ligier , 1
MG , 1
Nissan , 1
Opel , 4
Peugeot , 4
Porsche , 1
Seat , 2
Smart , 5
Toyota , 1
Volvo , 1

Nëse po kërkoni për makina me qera ne tirane te lira MerrJep eshte vendi i duhur. Gjej makina me qera tirane cmimet me te mira që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.

Sot 07:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera, per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:38 Makina , Tiranë

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:38 Makina , Tiranë

Makina me qera. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:37 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 15:56 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma. Makina per nuse

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 18:32 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 08:29 Makina , Tiranë

Makina me qera, nga 25 euro dita. 0686963088

25 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Sht 17:22 Makina , Tiranë

Makina me qira/ Golf 7/ Volkswagen 7/ makin me qira rinas

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 17:19 Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

Golf 7.5R. 500HP

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

Golf 7.5R. 500HP

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 10:32 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 16:08 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 11:38 Makina , Shkodër

Makina me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Sht 03:06 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz, ANTIK,Kabriolet

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 09:42 Dyqani Makina , Tiranë

Audi a3 jepet me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 15:55 Makina , Tiranë

Makin me qira Rinas/ vw Golf/ makina me qera tirana/

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:48 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:14 Makina , Tiranë

2021 Mercedes-AMG GLE53 Coupe

300 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 16:46 Makina , Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 17:08 Makina , Shkodër

makina me qera

111 LEK / muaj

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 12:27 Makina , Tiranë

JEPEN MAKINA ME QERA

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 17:22 Makina , Durrës

JEPET ME QERA

100 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 15:47 Makina , Durrës

Jepet me Qira

30 LEK / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 12:24 Makina , Kukës

Vw volkswagen Jetta 1.2 manual

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Korr 11:17 Makina , Durrës

Jap me qera 12€ dita fiat panda

12 EUR / ditë

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 12:28 Makina , Tiranë

Kia Stonic Fun

50 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 12:24 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 1,6 EX FRESH 2022

110 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 14:01 Makina , Tiranë

Kia Rio Manual

40 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 14:01 Makina , Tiranë

Kia Stonic

50 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 17:42 Makina , Tiranë

Jap me qera ditore Fiat Panda/ Rental cars

25 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 10:55 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2022

110 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 08:30 Makina , Tiranë

Kia Stonic Urban

60 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 12:28 Makina , Tiranë

Kia Stonic Manual 1.2

45 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 17:01 Makina , Kavajë

Jepet me qera ,Rent Car ,Golem Kavaje.Suv,Foristrade

1 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 02:33 Makina , Tiranë

Makina me Qera duke filluar nga 20 euro Dita

25 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 22:50 Makina , Tiranë

Jepet me Qera Golf 5 Manual

25 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:57 Makina , Tiranë

jap makinen me qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:49 Makina , Tiranë

makina

123 EUR /

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 04:49 Makina , Tiranë

makina

123 EUR /

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 20:59 Makina , Tiranë

Fiat 500 me qera

20 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Shk 17:42 Makina , Tiranë

Marka -Smart Forca mottorrike - 600 Lloji i kambjos - Atom

1 800 EUR / muaj

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Jan 20:12 Makina , Elbasan

Makina me qera Elbasan

35 EUR / javor

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 17:46 Makina , Tiranë

Jepet Me Qera

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 08:11 Makina , Tiranë

Porche Cayenne 3.2 benzine Full luk 2010

12 000 EUR /

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Dhj 22:38 Makina , Tiranë

Makina me Qera

35 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Gjeni makina me qera ditore tirane ne MerrJep


Në qytetin e Tiranës, tregu makinave Tirane me qera është shumë i pasur dhe ofron një gamë të gjerë të mundësive për të gjetur makinën e duhur për udhëtimin tuaj. Në veçanti, për ata që kërkojnë makina luksoze me qera në Tiranë, mund të gjejnë zgjedhje të shkëlqyeshme në çmimet më të volitshme. Ju mund te beni zgjedhjen perfekte vetem me nje kerkim online per makina me qera merrjep.


Për shembull, disa kompani ofrojnë makina luksoze me qera tirane 10 euro në ditë, duke bërë kështu që luksin të jetë më të arritshëm se kurrë. Për të bërë më të lehtë ardhjen dhe ikjen nga aeroporti i Tiranës, mund të gjeni makinë me qera tirana airport, të cilat janë të lira dhe të rehatshme për të udhëtuar në qytet.


Për ata që preferojnë të qëndrojnë afër qytetit të Tiranës, tregu i makinave me qera në qendër ofron çmime të arsyeshme dhe shpesh mund të gjeni oferta ditore të favorshme për makina me qera. Gjithashtu, në qytete të tjera të Shqipërisë si makina me qera 10 euro dita Durrës, makina me qera Vlore, makina me qera Elbasan dhe makina me qera Shkodra, gjithashtu mund të gjeni makinë me qera në çmime të arsyeshme.


Udhetoni me makina luksoze me qera ne Tirane


Tregu i makinave me qera në Tiranë është në rritje dhe konkurenca është e lartë, kështu që keni shumë mundësi për të gjetur ofertat më të mira dhe për të kryer udhëtime komode nëpër qytet dhe rrethanat e Tiranës. Për ata që duan të udhëtojnë me stil dhe komoditet, makina me qera luksoze është zgjedhja e duhur për të eksploruar bukurinë e këtij qyteti dhe vendit të Shqipërisë në përgjithësi.


Krijo njoftime per makina me qera


Dëshironi ta jepni makina me qera shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makine per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione