Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aixam , 1
Audi , 54
Bentley , 1
BMW , 32
Cadillac , 4
Chevrolet , 1
Citroën , 5
Ferrari , 1
Fiat , 13
Ford , 8
GMC , 1
Honda , 1
Hyundai , 6
Jeep , 1
Kia , 8
Lancia , 1
MG , 1
Nissan , 2
Opel , 4
Peugeot , 4
Porsche , 7
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 4
Smart , 5
Toyota , 8
Volvo , 7

Njoftimet për Makina me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina me qera që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.07 Qer 17:13
Linku:
Makina , Shkodër

makina me qera

111 LEK / muaj

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Sot 08:39 Makina , Durrës

Japi makina me qera duke vazhduar nga 20€

20 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

Makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:37 Makina , Tiranë

Makina me Qira Shtat Vendeshe Automatike,

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:31 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:31 Makina , Tiranë

Makina me Qira, 6+1 Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:12 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:12 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Jepet Ford Fiesta me qira 40 Euro dita

40 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Jepet X5 me qira Ditore 90 euro dita

90 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:52 Makina , Durrës

Japim Makina Me Qera / Rent A Car �� Durres

20 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

makina me qera/makin me qira/ makin me qira rinas/ rental

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

Makina me qira/ Golf 7/ Volkswagen 7/ makin me qira rinas

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:45 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:59 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera 6+1 Automatike

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera me 7 Vende

18 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 14:54 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2022

100 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:44 Makina , Tiranë

Kia Rio Manual

35 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:41 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 1,6 EX FRESH 2022

100 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:32 Makina , Tiranë

Makina me qira

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:10 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:10 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:10 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:07 Makina , Tiranë

Kia Stonic

45 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:41 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:37 Makina , Durrës

Skoda Fabia 1.4 Diesel Automatike For Rental / Jepet me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:37 Makina , Durrës

Skoda Fabia 1.4 Diesel Automatike For Rental / Jepet me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:31 Makina , Tiranë

Makina me qera +355676788887

55 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:31 Makina , Tiranë

Rent Car +355692153551 (makina me qera)

77 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 Makina , Tiranë

Makin me qira Rinas/ vw Golf/ makina me qera tirana/

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:40 Makina , Tiranë

Foristrade me qera 7 vendeshe/ SUV for rent/ makin me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:36 Makina , Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 23:55 Makina , Tiranë

makina me qera API

120 EUR /

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 17:13
Linku:
Makina , Shkodër

makina me qera

111 LEK / muaj

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 16:37 Makina , Tiranë

makina me qera 7 vendshe / Foristrad me qera/ SUV me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 16:37 Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 14:34 Makina , Tiranë

Makina me qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Qer 19:15 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 25 euro dita

25 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Qer 14:14 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Jeni duke kërkuar për Makina me Qera? Gjej mijëra njoftime për oferta për makina me qera nga kompani të ndryshme në GJithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej makinën që të duhet me qera.


Gjej Makina me Qera në MerrJep.al


Kërkoni njoftime në MerrJep.al dhe gjeni makina me qera në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për makina me qera nga markat e ndryshme si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford, Opel, Land Rover dhe shumë të tjerë me qera. Gjej njoftime për makina me qera ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Makina me Qera


Keni makina që ofroni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione