Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Audi , 7
Bentley , 1
BMW , 2
Cadillac , 1
Ferrari , 1
Ford , 5
Kia , 5
Ligier , 1
MG , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1

Njoftimet për Makina me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina me qera që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.Sot 10:03 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 19:01 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendsh makine me qera rent a van car rental

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:45 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:23 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:30 Makina , Tiranë

Kia Stonic Manual 1.2

40 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:00 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 19:01 Makina , Tiranë

Kia Stonic

45 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 19:01 Makina , Tiranë

Kia Stonic Fun

45 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 22:43 Makina , Tiranë

Toyota Proace Verso

120 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 09:42 Makina , Tiranë

Kia Stonic Urban

50 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 09:33 Makina , Tiranë

Kia Rio Manual

35 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 23:53 Makina , Tiranë

Taxi elektrike o km

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 09:35 Makina , Tiranë

Makina me qera për Fëmijë

35 LEK / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 11:46 Dyqani Makina , Tiranë

Automjete me qera

20 EUR /

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 16:16 Makina , Kukës

Jepet me qera

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 06:50 Makina , Korçë

Korce

3 000 LEK / muaj

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 10:36 Makina , Tiranë

Makine me bateri per qera

35 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 21:50 Makina , Berat

U SHIT

1 EUR / muaj Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 10:49 Makina , Durrës

makina me qera

20 EUR /

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 21:42 Makina , Durrës

makina me qera

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 13:48 Makina , Vlorë

Auto REnt car

25 EUR / muaj

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 13:42 Makina , Tiranë

Furgon me qera rental luxury Ford Transit Custom (9 vendesh)

100 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 23:46 Makina , Tiranë

Makina me qera

15 EUR / muaj

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 21:58 Makina , Durrës

Rent a Car Vetura me Qera

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 23:24 Makina , Vlorë

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:33 Makina , Shkodër

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:33 Makina , Kukës

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 22:33 Makina , Tiranë

Rent a car Makina me Qera

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 11:08 Makina , Elbasan

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 21:20 Makina , Durrës

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 21:20 Makina , Tiranë

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 18:14 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA 0682223111

15 EUR / muaj

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

Jeni duke kërkuar për Makina me Qera? Gjej mijëra njoftime për oferta për makina me qera nga kompani të ndryshme në GJithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej makinën që të duhet me qera.


Gjej Makina me Qera në MerrJep.al


Kërkoni njoftime në MerrJep.al dhe gjeni makina me qera në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për makina me qera nga markat e ndryshme si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford, Opel, Land Rover dhe shumë të tjerë me qera. Gjej njoftime për makina me qera ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Makina me Qera


Keni makina që ofroni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione