Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me qera në gjithë Shqipërinë vetëm në MerrJep.al

Aixam , 1
Audi , 17
Bentley , 1
BMW , 6
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Ferrari , 1
Fiat , 2
Ford , 5
GMC , 1
Hyundai , 4
Jeep , 2
Kia , 7
Ligier , 1
MG , 1
NSU , 1
Opel , 1
Peugeot , 4
Renault , 1
Rover , 1
Seat , 3
Škoda , 2
Toyota , 2
Volvo , 1
Zastava , 1

Nëse po kërkoni për makina me qera ne tirane te lira MerrJep eshte vendi i duhur. Gjej makina me qera tirane cmimet me te mira që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.

21 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:27 Makina , Tiranë

makina me qera/ Audi me qera/ Audi A4/ Rinas car hire

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 17:22 Makina , Tiranë

Makina me qira/ Golf 7/ Volkswagen 7/ makin me qira rinas

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 17:19 Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 17:15 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 17:14 Makina , Tiranë

makina me qera/makin me qira/ makin me qira rinas/ rental

45 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

Golf 7.5R. 500HP

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

Golf 7.5R. 500HP

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 16:08 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 16:08 Makina , Tiranë

Foristrade me qera 7 vendeshe/ SUV for rent/ makin me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 11:38 Makina , Shkodër

Makina me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Sht 11:37 Makina , Shkodër

Makina me qera

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Sht 15:56 Makina , Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:55 Makina , Tiranë

Makin me qira Rinas/ vw Golf/ makina me qera tirana/

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:50 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendshe makine me qera rent van car rental

89 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:48 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:14 Makina , Tiranë

2021 Mercedes-AMG GLE53 Coupe

300 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 16:46 Makina , Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 16:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Gush 13:21 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 tdi Limited 250 hp viti 2016

120 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 13:17 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Laguna 2.0 tdi 4x4 viti 2015

40 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 15:55 Makina , Durrës

RENTAL CAR Skoda Fabia 1.4 Diesel Automatike Jepet me qera

50 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 12:28 Makina , Tiranë

Kia Stonic Fun

50 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 12:24 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 1,6 EX FRESH 2022

110 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 14:01 Makina , Tiranë

Kia Rio Manual

40 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 14:01 Makina , Tiranë

Kia Stonic

50 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 15:00 Makina , Tiranë

Makina Me Qera

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 12:09 Makina , Tiranë

Toyota Proace Verso

120 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 18:53 Makina , Tiranë

Jeep Renegade 2015

80 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Korr 09:57 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 09:56 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 09:56 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 17:39 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me qera Alexandra Travel , rental car , car rental

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 10:55 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2022

110 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 18:03 Makina , Tiranë

Jepet me qera makine elektrike per taxi

1 000 EUR / muaj

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 08:30 Makina , Tiranë

Kia Stonic Urban

60 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 12:28 Makina , Tiranë

Kia Stonic Manual 1.2

45 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 20:19 Makina , Durrës

Qera

180 EUR / ditë

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 16:09 Makina , Tiranë

Makina me qera 25 milek dita

25 LEK / muaj

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 16:07 Makina , Durrës

Makina me qera 25 milek

25 LEK / muaj

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 22:28 Makina , Tiranë

Jepen me qera Seat Arona 2019

50 EUR / ditë

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Qer 19:09 Makina , Tiranë

Jepen me qera Seat Arona 2019

50 EUR / ditë

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Qer 00:44 Makina , Tiranë

50 euro SEAT 2019

50 EUR / ditë

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Maj 13:21 Makina , Tiranë

Makina me Qera , Rent a Car

25 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 22:42 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA , RENT A CAR

1 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 20:56 Makina , Tiranë

Me qera rente e car

30 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 23:53 Makina , Tiranë

Taxi elektrike o km

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 09:35 Makina , Tiranë

Makina me qera për Fëmijë

35 LEK / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 11:46 Dyqani Makina , Tiranë

Automjete me qera

20 EUR /

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Gjeni makina me qera ditore tirane ne MerrJep


Në qytetin e Tiranës, tregu makinave Tirane me qera është shumë i pasur dhe ofron një gamë të gjerë të mundësive për të gjetur makinën e duhur për udhëtimin tuaj. Në veçanti, për ata që kërkojnë makina luksoze me qera në Tiranë, mund të gjejnë zgjedhje të shkëlqyeshme në çmimet më të volitshme. Ju mund te beni zgjedhjen perfekte vetem me nje kerkim online per makina me qera merrjep.


Për shembull, disa kompani ofrojnë makina luksoze me qera tirane 10 euro në ditë, duke bërë kështu që luksin të jetë më të arritshëm se kurrë. Për të bërë më të lehtë ardhjen dhe ikjen nga aeroporti i Tiranës, mund të gjeni makinë me qera tirana airport, të cilat janë të lira dhe të rehatshme për të udhëtuar në qytet.


Për ata që preferojnë të qëndrojnë afër qytetit të Tiranës, tregu i makinave me qera në qendër ofron çmime të arsyeshme dhe shpesh mund të gjeni oferta ditore të favorshme për makina me qera. Gjithashtu, në qytete të tjera të Shqipërisë si makina me qera 10 euro dita Durrës, makina me qera Vlore, makina me qera Elbasan dhe makina me qera Shkodra, gjithashtu mund të gjeni makinë me qera në çmime të arsyeshme.


Udhetoni me makina luksoze me qera ne Tirane


Tregu i makinave me qera në Tiranë është në rritje dhe konkurenca është e lartë, kështu që keni shumë mundësi për të gjetur ofertat më të mira dhe për të kryer udhëtime komode nëpër qytet dhe rrethanat e Tiranës. Për ata që duan të udhëtojnë me stil dhe komoditet, makina me qera luksoze është zgjedhja e duhur për të eksploruar bukurinë e këtij qyteti dhe vendit të Shqipërisë në përgjithësi.


Krijo njoftime per makina me qera


Dëshironi ta jepni makina me qera shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makine per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione