Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aixam , 1
Audi , 42
Bentley , 1
BMW , 33
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Citroën , 3
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 27
Ford , 24
GMC , 1
Honda , 1
Hyundai , 8
Jeep , 1
Kia , 7
Lancia , 3
Ligier , 1
MG , 1
Nissan , 6
NSU , 1
Opel , 5
Peugeot , 8
Porsche , 5
Renault , 2
Rover , 1
Seat , 7
Škoda , 5
Smart , 2
Toyota , 15
Volvo , 5
Zastava , 1

Njoftimet për Makina me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina me qera që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.Sot 01:06 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

Makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Jepet Ford Fiesta me qira 40 Euro dita

40 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Jepet X5 me qira Ditore 90 euro dita

90 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:19 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:34 Makina , Durrës

Japi makina me qera duke vazhduar nga 20€

20 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:19 Makina , Tiranë

Makina me qira

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:17 Makina , Tiranë

Jepet me qera. Makina me qera per dasna

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:42 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20 euro dita

25 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:10 Makina , Durrës

Rent a car Makina me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:39 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 17:39 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:30 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 16:09 Makina , Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:09 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:59 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 15:59 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 15:59 Makina , Tiranë

Foristrade me qera 7 vendeshe/ SUV for rent/ makin me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:59 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:55 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:06 Makina , Tiranë

Kia Stonic Manual 1.2

40 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:05 Makina , Tiranë

makina me qera

25 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:07 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:39 Makina , Tiranë

Makina me qera me cmime te arsyeshme Prane aeroportit

19 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:39 Makina , Tiranë

Makina 7&8&9 vende me qera Vito Viano nafte furgona

59 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:32 Makina , Tiranë

Makina me Qira Shtat Vendeshe Automatike,

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 07:22 Makina , Tiranë

Makina me Qira, 6+1 Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 00:44 Makina , Tiranë

50 euro SEAT 2019

50 EUR / ditë

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 00:29 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 22:43 Makina , Tiranë

Toyota Proace Verso

120 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 21:48 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar me 25 euro dita

25 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 17:37 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 7

40 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 17:37 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 6

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 17:36 Dyqani Makina , Tiranë

Audi a3 jepet me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 17:14 Dyqani Makina , Tiranë

benz ml-350

60 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 11:53 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 11:53 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 10:51 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 10:51 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 10:51 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 18:26 Makina , Tiranë

Makina Me Qera

15 LEK / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 15:59 Makina , Tiranë

makina me qera 7 vendshe / Foristrad me qera/ SUV me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 14:17 Makina , Tiranë

Makina me qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 14:17 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 15€

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 13:49 Makina , Tiranë

Makin me qira Rinas/ vw Golf/ makina me qera tirana/

34 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 13:49 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendsh makine me qera rent a van car rental

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Jeni duke kërkuar për Makina me Qera? Gjej mijëra njoftime për oferta për makina me qera nga kompani të ndryshme në GJithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej makinën që të duhet me qera.


Gjej Makina me Qera në MerrJep.al


Kërkoni njoftime në MerrJep.al dhe gjeni makina me qera në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për makina me qera nga markat e ndryshme si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford, Opel, Land Rover dhe shumë të tjerë me qera. Gjej njoftime për makina me qera ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Makina me Qera


Keni makina që ofroni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione