Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me qera në gjithë Shqipërinë vetëm në MerrJep.al

Aixam , 1
Audi , 87
Bentley , 1
BMW , 54
Cadillac , 4
Chevrolet , 1
Chrysler , 3
Citroën , 5
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 10
Fiat , 35
Ford , 46
GMC , 1
Honda , 2
Hyundai , 11
Jeep , 2
Kia , 9
KTM , 1
Lancia , 3
Ligier , 1
MG , 2
Nissan , 8
NSU , 1
Opel , 13
Peugeot , 11
Porsche , 8
Renault , 6
Rover , 1
Seat , 13
Škoda , 5
Smart , 6
Toyota , 27
Volvo , 7
Zastava , 1

Nëse po kërkoni për makina me qera ne tirane te lira MerrJep eshte vendi i duhur. Gjej makina me qera tirane cmimet me te mira që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.

Sot 08:11 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 08:11 Makina , Tiranë

Makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 08:10 Makina , Tiranë

Makina me qira

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 08:04 Makina , Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:03 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 07:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:44 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtat Vendeshe

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 06:43 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtate Vendeshe

15 EUR / muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:09 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 22:00 Makina , Tiranë

MAKINA me QIRA ne RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

Makina me qera ne tirane rinas renta car

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:44 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE RINAS TIRANE,0674545000 MAKINE

30 EUR /

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera, per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 19:32 Dyqani Makina , Tiranë

Different Cars for Rent with Best Prices starting 19 euro

19 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Minivans 9 places for Rent with Best Prices 39 euro/day

39 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:46 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 18:45 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Dje 18:45 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 18:44 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Dje 18:38 Makina , Tiranë

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:38 Makina , Tiranë

Makina me qera. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:37 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 18:22 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA ÇMIME SHUM TE MIRA NE TREG

20 LEK / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:35 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 17:35 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Dje 17:34 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Dje 17:23 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:23 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:23 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:23 Dyqani Makina , Tiranë

vw caddy me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:53 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:53 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:56 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma. Makina per nuse

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:53 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 15:52 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtate Vendeshe

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 15:08 Makina , Tiranë

Makina me Qira. Car Rental

15 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:08 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:07 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:07 Makina , Tiranë

Makina me Qera 6+1

15 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:07 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:58 Makina , Tiranë

Makina Me Qera 6+1 Automatike

16 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 13:57 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 13:24 Makina , Tiranë

Jepet me Qera 25€ Dita

25 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:51 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Gjeni makina me qera ditore tirane ne MerrJep


Në qytetin e Tiranës, tregu makinave Tirane me qera është shumë i pasur dhe ofron një gamë të gjerë të mundësive për të gjetur makinën e duhur për udhëtimin tuaj. Në veçanti, për ata që kërkojnë makina luksoze me qera në Tiranë, mund të gjejnë zgjedhje të shkëlqyeshme në çmimet më të volitshme. Ju mund te beni zgjedhjen perfekte vetem me nje kerkim online per makina me qera merrjep.


Për shembull, disa kompani ofrojnë makina luksoze me qera tirane 10 euro në ditë, duke bërë kështu që luksin të jetë më të arritshëm se kurrë. Për të bërë më të lehtë ardhjen dhe ikjen nga aeroporti i Tiranës, mund të gjeni makinë me qera tirana airport, të cilat janë të lira dhe të rehatshme për të udhëtuar në qytet.


Për ata që preferojnë të qëndrojnë afër qytetit të Tiranës, tregu i makinave me qera në qendër ofron çmime të arsyeshme dhe shpesh mund të gjeni oferta ditore të favorshme për makina me qera. Gjithashtu, në qytete të tjera të Shqipërisë si makina me qera 10 euro dita Durrës, makina me qera Vlore, makina me qera Elbasan dhe makina me qera Shkodra, gjithashtu mund të gjeni makinë me qera në çmime të arsyeshme.


Udhetoni me makina luksoze me qera ne Tirane


Tregu i makinave me qera në Tiranë është në rritje dhe konkurenca është e lartë, kështu që keni shumë mundësi për të gjetur ofertat më të mira dhe për të kryer udhëtime komode nëpër qytet dhe rrethanat e Tiranës. Për ata që duan të udhëtojnë me stil dhe komoditet, makina me qera luksoze është zgjedhja e duhur për të eksploruar bukurinë e këtij qyteti dhe vendit të Shqipërisë në përgjithësi.


Krijo njoftime per makina me qera


Dëshironi ta jepni makina me qera shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makine per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione